نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی علی زند وکیلی؛ خواننده و نوازنده ایرانی

بیوگرافی علی زند وکیلی

بیوگرافی علی زند وکیلی

علی زند وکیلی خواننده، نوازنده، آهنگساز مشهور اهل کشور ایران است. آقای زند وکیلی از کودکی فعالیت خود را با آواز و نواختن تنبک شروع کرد. زند وکیلی از تنبک به خوانندگی رسید و حالا با سبک موسیقی تلفیقی سنتی پاپ مشغول به فعالیت می باشد. علی از نوادگان کریم خان زند می باشد و اصل و نسبی کاملا ایرانی دارد. زند وکیلی تیتراژ هایی را برای تلویزیون برای سریال شاهگوش، دزد و پلیس و پژمان ساخت که خیلی مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت. برای آشنایی با زندگی نامه ی علی زند وکیلی و آثار او با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی زند وکیلی

بیوگرافی علی زند وکیلی

علی زند وکیلی زاده 25 بهمن ماه سال هزار و سی صد و پنجاه و هشت در شهر شیراز به دنیا آمد. پدر علی اصالتا اهل لرستان و شهر پلدختر است. تحصیلات زندوکیلی در رشته کارشناسی موسیقی می باشد و اکنون به عنوان یکی از بهترین های ایران در عرصه ی موسیقی تلفیقی کار می کند. برای آشنایی با آثار و آهنگ های آقای زند وکیلی با ما همراه باشید.

زندگی شخصی علی

علی وکیلی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است. عده ای برای زند وکیلی حواشی ازدواج درست کرده اند. علی فرزند هشتم خانواده است و دو برادر کوچک تر از خود دارد. لازم به ذکر است که بگویم زند وکیلی بعد از هفت دختر به دنیا آمده است که سال اول تولد علی را پدرو مادرش بسیار با شگوه برگزار می کنند.

آلبوم های زند وکیلی

از آلبوم های معروف علی می توان به آلبوم رویای بی تکرار و یادی به رنگ امروز اشاه کرد. هر دو آلبوم علی آهنگ هایی بسیار فاخر و ماندگار دارند و جزو بهترین های زند وکیلی می باشند. از دیگر آلبوم های زند وکیلی می توان به آلبوم دشت جنون، عبور ازمه، چون رقص درآب و تماشای صبا نیز اشاره داشت. در ادامه ی مطلب می توانید با افتخارات آقای زند وکیلی بیش تر آشنا شوید.

جوایز و افتخارات زند وکیلی

علی برنده تندیس طلایی بهترین قطعه موسیقی تلفیقی در جشن سالانه برای قطعه ترش رو شد. در کل آقای زند وکیلی جزو یکی از پر افتخار ترین خواننده های ایرانی می باشد. برای اطلاع از فعالیت های علی در اینستاگرام با ما همراه باشید.

اینستاگرام علی زند وکیلی

علی وکیلی در اینستاگرام صفحه شخصی دارد. علی از قطعه ها و شعرهایش و زندگی شخصی خود پست های را منتشر می کند و فالوورهای زیادی علی را دنبال می کنند. هواداران تمامی پست ها و استوری های علی را لایک میکنند و براش کامنت های زیبایی را می نویسند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل