نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی آرش مجیدی؛ بازیگر محبوب ایران

بیوگرافی آرش مجیدی

بیوگرافی آرش مجیدی

آرش مجیدی بازیگر محبوب و مشهور سینما، تئاتر و تلویزیون اهل کشور ایران است. آقای مجیدی فعالیت خود را در ابتدا از تئاتر شروع کرد. آرش در سریال تلویزیونی رستگاران در نقش یک پلیس چهره شد و با بازی در سریال زیر هشت به شهرت رسید. گریم آرش و بازی او در سریال دلدادگان بسیار مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت. مجیدی عاشق کوه نوردی و پریدن از ارتفاع است. آرش علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی هم فعالیت می کند. تاکنون آقای مجیدی در فیلم ها و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخته است. برای آشنایی بیش تر با زندگی شخصی آرش مجیدی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

آرش مجیدی

بیوگرافی آرش مجیدی

آرش مجیدی متولد هفتم اردیبهشت هزار و سی صد و پنجاه و سه در شهر آباده است. پدر آرش کارمند ذوب آهن و مادرش معلم است. مجیدی فرزند اول خانواده ویک خواهر وبرادر دارد. آرش فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی است و مدرک این موضوع را دارد.

زندگی شخصی آرش مجیدی

آرش مجیدی ازدواج کرده و متاهل است. مجیدی در سال هزارو سی صد و هشتاد و سه با خانم میلیشیا مهدی زاده ازدواج کرد. ثمره ازدواج آرش بعد از ده سال یک دختر به نام میشا است. لازم به ذکر است که اقای مجیدی در سریال جراحت با همسر خود خانم مهدی نژاد هم بازی بوده است.

فیلم و سریال آرش

آرش در تئاتر نیز فعالیت داشته است بازی او در مردگان بی کفن و دفن به کارگردانی منوچهر هادی نیز بسیار خوب بوده است. مجیدی در سرم رفت، چقدر نبودنت جیغ می زند به کارگردانی سجاد داغستانی نیز بازی خوبی را از خود نشان داده است. از فیلم های سینمایی آرش می توان به فیلم سینمایی گاو خونی، شبانه، شوکران، یوسف هور، چند روز بیشتر، روباه، دلایل اصلی، سایه های آرزو اشاره کرد. مجیدی در سریال های تلویزیونی نیز بسیار فعال است از سریال های آرش می توان به سریال سرباز، جلال الدین، زیر هشت، شیدایی، سرزمین مادری، آخرین گناه، رستگاران، دلدادگان، ارمغان تاریکی و غیره اشاره کرد.

آرش در اینستاگرام

آرش در اینستاگرام فعالیت دارد و از زندگی شخصی خود اطلاعاتی را پخش می کند. مجیدی در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارد که تمام پست های او را لایک می کنند. بعضی از هواداران آرش برایش کامنت های زیبایی می گذارند. شما می توانید به سایت آرش بروید و عکس ها و فیلم های او را ببینید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل