نماد سایت بت کلونی

الناز شاکردوست کیست ؟

بیوگرافی ابتدایی الناز شاکر دوست

الناز شاکردوست بازیگر مطرح کشورمان 7 تیرماه سال 1363 در تهران متولد شد . او فرزند دوم خانواده است و یک برادر بزرگتر به نام علی و یک خواهر کوچکتر از خودش به نام الیکا دارد .

فعالیت های الناز شاکر دوست

خانم شاکردوست فارغ‌التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی ، طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد . این بانوی موفق سینما ، سال 1394 برای ادامه تحصیل راهی لندن شد و پس از دریافت آموزش های لازم در سال 1395 به کشور بازگشت .

الناز شاکردوست علاوه بر شنا و اسکی ، به ورزش فوتسال نیز علاقه داشته و عضو تیم هنرمندان می باشد .

همسر الناز شاکردوست

الناز شاکردوست از بازیگران مجرد کشورمان است و تاکنون هیچ اطلاعاتی از ازدواج و همسر او منتشر نشده است .

حواشی سر صحنه فیلمبرداری

الناز شاکردوست در یکی از سکانسهای پایانی فیلم تابو ، می بایست به دریا رفته و خود را به آب می سپرد ، در این سکانس یک کشتی فرسوده وجود داشت که خانم شاکردوست باید به پشت آن می رفت ، با وجود اینکه خانم شاکردوست شناگر قابلی هستند اما شدت آب و وجود پروانه های پائین کشتی باعث پائین رفتن و غرق شدن او شده بود به طوری که عوامل پشت صحنه نیز نمی توانستند بیش از آن نزدیک عمق دریا شوند.

در نهایت وجود یک زن و مرد ترکمن که ساکن و نگهبان همان کشتی بودند باعث نجات جان خانم بازیگر شدند .

این بانوی هنرمند در زمستان سال 96 هنگام فیلمبرداری فیلم «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر شوخی یکی از عوامل از ارتفاع نسبتا زیاد افتاده و از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شدیدی شد به طوری که چند هفته در بیمارستان بستری شده و استراحت مطلق بود .

او برای ادامه درمان خود به خارج از کشور رفت تا به طور کامل سلامتی خود را باز یابد .

ورود الناز شاکر دوست به دنیای سینما

الناز شاکردوست پیش از ورود به عرصه سینما در تئاتر به روی صحنه می رفت . او در سن نوزده سالگی توسط کیومرث پوراحمد برای بازی در فیلم سینمایی گل یخ انتخاب شد و این فیلم اولین تجربه حرفه ای خانم شاکردوست در مقابل دوربین بود که در سال 1383 اکران شد .

الناز شاکردوست بعد از این فیلم به سرعت پله های ترقی را طی کرده و ظرف یک سال در 4 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد .

این بانوی هنرمند تا سالها به عنوان یکی از بازیگران پولساز در سینما شناخته شده و در فیلم های مختلفی همچون عروس فراری ، تو و من ، دو خواهر ، مجنون لیلی ، قاعده بازی و… مقابل دوربین سینما رفت .

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل