نماد سایت بت کلونی

تغییر جنسیت محمد صادقی

تغییر جنسیت محمد صادقی

تغییر جنسیت محمد صادقی

تغییر جنسیت محمد صادقی حقیقت دارد؟ محمد صادقی بازیگر تئاتر و سریال های تلویزیونی ایران است. محمد از دوران کودکی به ورزش تکواندو علاقه مند بود. و این علاقه محمد را تا به دعوت برای تیم ملی کشاند ولی منصرف شد و به دنیای بازیگری کشاند. آقای محمد با بازی در سریال مانکن به در نقش آبتین و با بازی در سریال افرا  به کارگردانی بهرنگ توفیقی در نقش پیمان به قاب تلویزیون آمد. آقای صادقی  با انتشار استوری در اینستاگرام حواشی جدیدی را به وجود آورد. حواشی حاکی از تعغیر جنسیت محمد صادقی را در پی داشت. محمد یک عکس با ناخنی که لاک داشت را منتشر کرد. حال چه قدر می تواند که تعغیر جنسیت آقای صادقی صحت داشته باشد با ما در همین مطلب مجله بت کلونی را همراهی کنید.

تغییر جنسیت محمد صادقی

بیوگرافی محمد صادقی

محمد صادقی متولد بیست و دوم فروردین هزار و سیصد و هفتاد و دو در تهران است. محمد با بازی در سریال های افرا و بی همگان به اوج شهرت خود رسید. آقای صادقی اصالتا مازندرانی است. محمد در سن هفت سالگی پدرش را از دست داد و مادرش پرستار است. محمد بازیگر تئاتر نیز می باشد. در آقای صادقی بابلی و مادرش آملی است و خانواده کاملا شمالی دارد.

بیشتر بخوانید: رابطه جورجینا رودریگز با مسی حقیقت دارد؟

زندگی شخصی محمد صادقی

تاکنون خبری که مبنی بر ازدواج محمد صادقی باشد در جایی منتشر نشده است و محمد مجرد است. محمد پدرش را در سن کودکی که واقعا احتیاج به پدر داشت از دست می دهد. و به خاطر از دست دادن پدر به مادرش که یکی از پرستاران خوب در بیمارستان است وابسته می شود و در حال حاضر مادرش بازنشسته است.

حواشی های محمد صادقی

محمد صادقی با انتشار عکس های از خود با تیپ زنانه در اینستاگرام حواشی های را به وجود آورد. عکس ها و فیلم های منتشر شده آقای صادقی در اینستاگرام بسیار بازتاب پیدا کرد و توجه کاربران اینستاگرامی را به خودش جلب کرد. ابتدا استوری را در اینستاگرام منتشر کرد که درآن عکسی با ناخنی که لاک داشت را به نمایش گذاشت. سپس هر روز از عکس های با تیپ زتانه منتشر می کرد.حال با این پست های محمد در اینستاگرام بسیار به شهرت رسید وت عداد زیادی فالوور برای خود پیدا کرد. بعضی از هواداران به او لقب دو جنسی بودن یا همجنس گرا دادند.

بیشتر بخوانید: کنسرت جدید تتلو در ترکیه

 محمد صادقی در اینستاگرام

محمد صادقی بازیگر سریال تلویزیونی ایران در اینستاگرام نیز فعالیت می کند. صادقی در مدت فعالیت خودش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی را به دست آورد. محمد عکس ها و فیلم های را از زندگی شخصی خودش را پخش می کند. تمام پست های آقای صادقی در اینستاگرام لایک زیادی می خورند. بعضی از هوادارانش برایش کامنت نیز می کذارند. این روز ها آقای صادقی یکی از پر حاشیه ترین بازیگران است.

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل