نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی حمیدرضا پگاه؛ بازیگر خوش سیمای ایران

بیوگرافی حمیدرضا پگاه

بیوگرافی حمیدرضا پگاه

حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون می باشد و تا کنون در آثار زیادی ایفای نقش نموده است. حمید قبل از بازیگری دستیار تهیه کننده بود که با پیشنهاد آقای مسعود فروتن وارد عرصه بازیگری شد. آقای پگاه با بازی در سریال تلویزیونی تفنگ سر پرمورد توجه قرار گرفت. حمید در فیلم های سینمایی هم نام خوبی از خودش به جا گذاشت. بازی او در فیلم سینمایی این زن حرف نمیزند بسیار خوب بود و توجه مخاطبان را به خودش جلب کرد. پگاه در سریال خانه امن و آخرین گناه نیز نقش آفرینی کرده است. برای آشنایی بیشتر با زندگی شخصی و آثار آقای حمیدرضا پگاه با مجله ی بت کلونی همراه شوید.

بیوگرافی حمیدرضا پگاه

بیوگرافی حمیدرضا پگاه

حمیدرضا متولد 11 دی هزار و سی صد و پنجاه است. حمید بازیگر توانا و خوش صدا و خوش سیمای تلویزیون ایران است. پدر حمید بازنشسته ومادرش خانه دار است. حمید سه خواهر و یک برادر دارد که حمید فرزند دوم خانواده است. حمید رضا پگاه فارغ التحصیل رشته بازیگری است و چندین سال است که در این رشته فعالیت می کند.

زندگی شخصی حمیدرضا پگاه

حمیدرضا قبل از بازیگری علاقه زیادی به فوتبال داشت ولی بر اثر سانحه ای که باعث شده بود که مصدوم شود از فوتبال کناره گیری می کند و به بازیگری رو می آورد. پگاه ازدواج کرده است و همسرش یک شخصیت هنری و گارگردان تئاتر است و ثمره عشق این دو هنرمند دختری به نام حنا است.

فیلم ها وسریال های حمیدرضا پگاه

حمید در فیلم های سینمایی زیادی هنرنمایی کرده است. از فیلم های این بازیگر می توان به فیلم عاشق مترسک، قلاده های طلا، دیدن این فیلم جرم است، گیلدا، این زن حرف نمی زند و غیره اشاره کرد. حمید رضا پگاه در سریال های تلویزیونی نیز نقش های خوبی را ایفا کرده است که می توان به سریال حیرانی، تفنگ سر پر، خانه امن، آخرین گناه، آوای باران و غیره اشاره کرد. آقای پگاه در همه ی این فیلم ها بسیار خوب درخشید.

اینستاگرام حمید رضا پگاه

حمید رضا مانند خیلی از سلبریتی های معروف که در فضای مجازی نیز فعالیت دارند، نیست و ترجیح می دهد در این فضا فعالیت نکند .اگر با نام حمید صفحه ای در اینستا گرام دیدید این صفحه فیک است و او هیچ اطلاعی ندارد. حمید رضا در سال های قبلی در فیسبوک فعال بوده که چند سالی است که از این صفحه نیز هیچ استفاده ای نداشته است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل