نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی هدی بیوتی؛ مدلینگ مشهور ایرانی

هدی بیوتی

بیوگرافی هدی بیوتی؛ از آرایشگری تا شهرت

هدی بیوتی یکی از بلاگرهای زیبایی می باشد. او در رشته اقتصاد از دانشگاه میشیگان فارغ التحصیل شد. حرفه خود را از اوایل سال 2010 شروع کرد. در حال حاضر او مالک برند هدی بیوتی است. در ادامه مطالب بهتر دیدیم تا با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی هدی بیوتی بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی هدی بیوتی

این هنرمند عزیز آمریکایی دارای اصالت عرافی می باشد. نام اصلی ایشان هدی قطان است که با نام هنری هدی بیوتی مشهور شده است. او در شهر اوکلاهمای ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. والدین خود هر دو عراقی هستند. یک برادر با نام خالد و دو خواهر با نام های آلیا و مونا دارد. ایشان به همراه والدین خود به شهر کوکویل ایالت تنسی و بعد نیز به دارتموث ماساچوست مهاجرت کردند و در آنجا ساکن شدند.

بیوگرافی هدی بیوتی؛ از آرایشگری تا شهرت

آرایشگری

در بیست و سه سالگی بعد از فارغ تحصیل شدن به عنوان یک حسابدار در شرکت بزرگ کاریابی روبرت هالف استخدام شد. به دلیل تسلط به زبان عربی از طرف شرکت به دبی به ماموریت رفت. چند سالی در دبی ساکن بود و بعد مجددا به لس آنجلس رفت. به دلیل علاقه به آرایشگری در دوره هایی ثبت نمود و آن را آموخت و سپس با افراد مشهوری شروع به همکاری کرد. دوباره به دوبی برگشت و به عنوان آرایشگر در شرکت بزرگی با نام ریولن استخدام شد.

راه اندازی بلاگر آرایشی

هدی بیوتی در سال 2010 تصمیم گرفت تا وبلاگی با نام هدی بیوتی راه اندازی نماید و در این وبلاگ شروع به آموزش نکات آرایشی نماید. شفاف بودن ویدیوهای آموزشی او باعث شهرت بیش از حد او در بین مردم شد.

زندگی شخصی

هدی بیوتی در دبی با دوست دوران نوجوانی خود با نام کریستوفر گونسالو دوباره آشنا شد. او با ایشان به عنوان همکار و دوست در کنار یکدیگر بودند تا اینکه در سال 2009 با هم ازدواج کردند. ثمره این ازدواج نیز فرزندی با نام گیزل نور بود.

فضای مجازی

ایشان در سال 2021 توانست در اینستاگرام بیش از 50 میلیون دنبال کننده داشته باشد و در فهرست محبوب ترین اینفلوئنسرها رتبه اول را کسب نماید. خانم بیوتی برای هر پستی که در اینستاگرام منتشر میکرد بالای هجده دلار درآمد داشت. او به عنوان یکی از ده فرد تاثیرگذار در صنعت زیبایی شناخته شد.

برنامه تلویزیونی

این هنرمند عزیز کشور عراقی در تلویزیون فیسبوک در برنامه ای هدی بوس با خانواده خود حضور داشت. او در این برنامه درباره زندگی شخصی و موفقیت هایش به گفتگو پرداخت.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل