نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی لیلا میلانی و همسرش به همراه عکس ها

بیوگرافی لیلا میلانی و همسرش

همسر لیلا میلانی کیست؟

لیلا میلانی یک دختر زیبا و معروف در عرصه مد و پوشاک می باشد که با رابطه جنجالی با میلیاردر خوش نام کشورمان محبوبیت زیادی را به دست آورد. این دختر پر طرفدار کشور مان به عنوان مدل برای شرکت ها و برند های آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. علاوه بر این با ثروت زیادی که دارد نامش را به عنوان یک کار آفرین نیز بر سر زبان ها انداخته است. مجله بت کلونی شما را با این مدل مشهور و زیبای فارسی زبان و نحوه آشنایی با ثروتمند کشورمان آقای مانی خوشبین بیش تر آشنا می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

Leyla Milani biography

بیوگرافی لیلا میلانی

لیلا میلانی (در زبان انگلیسی Leyla Milani) نام یک دختر زیبا و پر طرفدار ایرانی الاصل می باشد که سال ها پیش ایران را برای رشد فعالیت هایش به مقصد کشور های خارجی ترک کرد. او در کشور های خارجی به صورت حرفه ای فعالیت خودش را به عنوان مدلی برای لوازم آرایشی آغاز کرد. این مدل مشهور ایرانی از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار است. خانم leyla milani در زمان 2 آوریل سال 1982 در شهر کرج کشور ایران متولد شد.

زندگی شخصی

تا کنون خبرات زیادی در مورد زندگی شخصی خانم میلانی پخش نشده است. با این وجود بر اساس صحبت های اخیر لیلا با رسانه ها می توان فهمید که اگر کمک های پدر و مادرش نبود او به جایگاهی که هم اکنون دارد نمی رسید.

همسر لیلا میلانی کیست؟

در کشور ایران و سایر کشور ها در مورد افراد معروف و پر طرفدار حواشی و شایعات زیادی منتشر می شود. بخشی از این شایعات توسط خود فرد در پلتفرم های مجازی پخش می شود. علت این ماجرا به دست آوردن طرفداران بیش تر می باشد. لیلا میلانی سال ها پیش رابطه عاشقانه را با مردی میلیاردر ایرانی به نام آقای مانی خوشبین آغاز کرد. این دو پس از مدتی با هم دیگر ازدواج کردند و هم اکنون نیز با یک دیگر زندگی می کنند. آقای مانی خوشبین از صاحبان موفق شرکت ها در خارج به شمار می رود.

پیج اینستاگرام لیلا میلانی

از فعالان محبوب و مردمی فضای مجازی محسوب می شود. صفحه شخصی او در پلتفرم اینستاگرام به آدرس leylamilani کاملا فعال و به روز است. او تصاویر زندگی شخصی و خصوصی خودش را در اینستاگرام منتشر می کند. در حال حاضر چیزی در حدود 1.7 میلیون نفر پیج این دختر زیبای ایرانی را دنبال می کنند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل