نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی پریسا امامی مدل اینستاگرامی

بیوگرافی پریسا امامی مدل اینستاگرامی

پریسا امامی از مدلینگ های موفق و مشهور ایران در اینستاگرام می باشد که در تهران متولد شد. او طرفداران قابل توجهی را در اینستاگرام به دست آورد و به درآمد بالایی در ایران رسید. اگر شما هم علاقه دارید تا با این مدل زیبا و مشهور ایرانی و همسرش بیش تر آشنا شوید در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید.

معتبرترین سایت

همسر پریسا امامی کیست؟

بیوگرافی پریسا امامی

پریسا امامی (Parisa Emami) در سال 1367 در تهران متولد شد. او مدل می باشد و تا به امروز برای برند های بزرگی به عنوان مدل ظاهر شده است. پریسا در حال حاضر در تهران زندگی می کند. با این وجود به نظر می رسد در آینده ای نه چندان دور شاهد مهاجرت او به خارج از کشور باشیم. اطلاعات زیادی در مورد خانواده اش در دسترس نمی باشد.

مدرک تحصیلی

پریسا از جمله معدود هنرمندانی می باشد که تحصیلات خودش را تا مقطع دانشگاه ادامه داد. او در دانشگاه رشته جهادگری را انتخاب کرد. پریسا علاقه بسیار زیادی به ادامه تحصیلات خودش دارد.

فعالیت های پریسا امامی

همان طور که گفته شد پریسا یکی از مدل های زیبا و پر طرفدار ایران می باشد که در سال های اخیر طرفداران زیادی را به دست آورد. او پست های شخصی خودش را روزانه در اینستاگرام قرار می دهد. علاوه بر این او به عنوان مدل میکاب برای برند های آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. تصاویر پریسا امامی بر روی مجله های قابل توجهی چاپ می شود.

همسر پریسا امامی کیست؟

پریسا با منتشر کردن تصاویر شخصی خودش در اینستاگرام حواشی زیادی را ایجاد می کند. او سال ها پیش ازدواج کرد و خانواده خودش را تشکیل داد. ثمره زندگی مشترک پریسا و همسرش یک دختر می باشد. جالب است بدانید با وجود محبوبیتی که پریسا در میان مردم به خصوص جوانان دارد تا کنون در مورد همسرش اطلاعاتی منتشر نشده است.

پیج اینستاگرام پریسا امامی

پریسا در اینستاگرام حضور فعال و پر رنگی دارد. او عکس های شخصی خودش را در پیج اینستاگرام خود قرار می دهد. شما افرادی که پیج اینستاگرام این مدل مشهور ایرانی را دنبال می کنند چیزی در حدود 501 هزار نفر می باشد. برای دیدن تصاویر پریسا و همسرش می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل