نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی پیمان رجبی

بیوگرافی پیمان رجبی

بیوگرافی پیمان رجبی

بیوگرافی پیمان رجبی، زندگی و حواشی او را در این مطلب می خوانید. پیمان رجبی ورزشکاری است که با دو میدانی به اوج افتخار و قهرمانی رسید. به خاطر این که حمایت مالی نداشت که در ورزش و مسابقات دو میدانی فعالیت خود را ادامه دهد به بدنسازی رفت. در حال حاضر یکی از مربی های بدنسازی است که چهره های مشهوری زیر نظر او به بدنسازی در باشگاه می پردازند. آقای رجبی ورزش را به صورت جدی از مدرسه با هندبال شروع کرد و بسکتبال را نیز بازی کرد. در ورزش پیمان بسیار خوب بود تا معلم ورزش  استعداد پیمان را در پرش طول کشف کرد. آقای رجبی از چهاده سالگی به عضویت تیم ملی درآمد. حال در ادامه مطلب مجله بت کلونی با بیوگرافی و جوایز پیمان رجبی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی پیمان رجبی

بیوگرافی پیمان رجبی

پیمان رجبی متولد بیست و هفتم بهمن هزار و سیصد و شصت و دو در بوشهر ورزشکار و مربی باشگاه بدنسازی می باشد. پیمان از نوجوانی وارد باشگاه های تیم ملی شد و افتخاراتی را در ورزش دو میدانی و بدنسازی را کسب کرد. آقای رجبی در دو میدانی نتوانست که به آنچه می خواهد برسد و بدنسازی را برای ادامه کار خود انتخاب کرد. در حال حاضر یکی از مربیان حرفه ای و نام دار در بدنسازی است که چهره ای معروف زیر نظر وی به ورزش بدن سازی می پردازند.

جوایز پیمان رجبی

پیمان در طول فعالیت ورزشی خود جوایز های ریادی را به نام خود ثبت کرد. آقای رجبی توانست دو مدال برنز را در مسابقات آسیایی کسب کند.  مدال طلای مسابقات بین المللی تایوان را در سال دو هزار و نه و مدال طلای چهارصد متر امدادی را به نام خود کند و ده ها مدال دیگر را در مسابقات دیگر به دست آورد.

زندگی خصوصی پیمان رجبی

پیمان در دوران ورزشی خود با کسب افتخاراتی بسیار معروف شد و در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش با یکی از پرتاب وزنه بلاروسی به نام تاتسیانا در یکی از اردو ها آشنا شد و همین آشنایی سبب ازدواج آنان شد.  خانم تاتسیانا تابعیت کشور ایران را گرفت و دین اسلام را برای خود انتخاب کرد و نام خود را با لیلا رجبی عوض کرد. لیلا در تیم ملی پرتاب وزنه  زنان شرکت کرد و افتخاراتی را هم برای خود کسب کرد. آقای رحبی ورزش را دوست دارد و فرزند دوم خانواده می باشد. پدر پیمان فوتبالست سابق تیم بوشهر است و برادرش نیز از بازیکنان ایرانجوان است.  یکی از خواهران آقای رجبی بسکتبالیست و دیگر خواهرش در دو میدانی  فعالیت می کند. تمامی خانواده پیمان ورزش دوست هستند.

مربی گری پیمان رجبی

پیمان چند سالی است که  مربی بدنسازی است و در کار مربی گری بسیار استادانه رفتار می کند. آقای رجبی با دعوت کریم باقری به عنوان مربی بدنساز تیم پرسپولیس در باشگاه مشغول به کار شد و هدف خود را به روی بازیکنان قرار می دهد تا بتواند افزایش سرعتی و قدرتی را به بازیکنان آموزش دهد. فرشاد احمدزاه و حسین ماهینی از شاگردان او در باشگاه بدنسازی هستند. سید جلال حسینی نیز از دیگر بازیکنان مشهور در باشگاه بدن سازی زیر نظر پیمان می باشد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل