نماد سایت بت کلونی

پویان مختاری در زمینه موسیقی

.فعالیت موسیقی پویان مختاری

پویان مختیاری متولد 8 مهر 1369 در خوزستان ، خواننده و چهره مجازی است .

تحصیلکرده فوق دیپلم رشته نقشه کشی صنعتی در دانشگاه اصفهان می باشد . که از موسیقی پاپ شروع کرد سپس وارد رپ بختیاری شد و حالا ساکن اسپانیاست .

شروع فعالیت جدی موسیقی پویان مختاری

علاقه اش به موسیقی از دوران دبیرستان و دوران بلوغ در ایذه بصورت مبتدی با ضبط یک آهنگ 40 ثانیه ای به زبان بختیاری شروع شد .

در ادامه با پخش تصادفی آن آهنگ اول و استقبال مردم خیلی زود سر زبان ها افتاد .

به گفته خود پویان مختاری : تابحال همه آهنگ هایی که خواندم را خودم نوشتم ، خودم شعر می گم به همین دلیل دقت زیادی روی کلمات و اشعار می گذارم .

تا مدت ها خودم آهنگسازی می کردم اما حالا از دوستان حرفه ای تر مثل مسعود جهانی هم کمک میگیرم . تا ریتم نوعی به آهنگ هایم بدهم .

سایت شرطبندی پویان مختاری

او در ادامه با راه اندازی سایت شرطبندی حضرات ، توانست یک منبع درآمدی برای خود راه اندازی کند در حالی که این کسب و کار در ایران حرام و ممنوع می باشد .

دستگیری پویان مختاری در اسپانیا

تابستان سال 99 پویان مختاری که حالا در اسپانیا زندگی می کند توسط پلیس اینترپل به دلیل صدور اعلان قرمز توسط پلیس ایران دستگیر شد .

اتهامات او پولشویی و قمار بود اما در نهایت وکلایش جلوی استرداد وی به ایران را گرفتند . اما وی تا یک ماه زندان بود و جریمه سنگین مالی هم پرداخت کرد .

آهنگ ها و آلبوم های پویان مختاری

از جدید ترین آهنگ های او میتوان به ” لرکه لرکه ” و ” پیا ” و ” جور مو ” اشاره کرد . او آهنگ های بسیار زیادی کار کرده است . که تعدادی از آن ها کار مشترک با افراد دیگری مثل مسیح تاجمیری ، پویان نجفی ، ایمان پناهی است . بخشی از آن کار ها در داخل ایران اجرا و پخش شده است و بخشی از کار های جدید تر در خارج کشور …

راه درآمد پویان مختاری با تبلیغات

پویان مختاری بیشتر با انتشار عکس هایی از زندگی لاکچری و جنجالی ها خود توانسته است دنبال کننده های میلیونی سمت خود و کسب و کارش بکشد .

اگر تصویر او و همسرش را هر روز با ماشین ، موتور و حتی هواپیمای شخصی می بینید تعجب نکنید . در کشورهای خارجی اجاره این وسایل براحتی امکان پذیر است .

با این حال وی و بسیاری از شاخ های مجازی با این روش توانستند حساب خیلی از مردم ساده لوح را در سایت های شرطبندی خالی کرده و به ثروت برسند .

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل