نماد سایت بت کلونی

بازی آنلاین رزیدنت اویل

رزیدنت اویل

رزیدنت اویل

Resident Evil: Death Island 2023 یک قسمت هیجان انگیز و اکشن در مجموعه بازی های ویدیویی محبوب Resident Evil است. داستان بازی در جزیره‌ای مرموز در سال 2023 اتفاق می‌افتد. این بازی گروهی از بازماندگان را دنبال می‌کند که خود را در یک نبرد مرگبار در برابر انبوهی از زامبی‌ها و دیگر موجودات جهش یافته به دام می‌اندازند.

بازی آنلاین رزیدنت اویل

خلاصه داستان بازی رزیدنت اویل

داستان با بازماندگان آغاز شد، از جمله کریس ردفیلد، قهرمان سریال، برای بررسی گزارش‌های شیوع جدید سلاح‌های زیستی در جزیره‌ای منزوی فرستاد. مانطور که آنها جزیره را کاوش کنند، نقشه ای شوم توسط یک شرکت شرور را کشف می کنند تا آخرین ساخته خود را در جهان منتشر کنند. بازماندگان باید در محیط های خائنانه پر از پازل ها و تله ها حرکت کنند، در حالی که با هیولاهای عجیب و غریب مبارزه می کنند.

بازی آنلاین رزیدنت اویل

مکانیک گیم پلی بازی شبیه به بازی های قبلی Resident Evil است. بازیکنان باید پازل ها را حل کنند، منابع را مدیریت کنند و درگیر درگیری های شدید مبارزه کنند. گرافیک خیره کننده است و بازیکنان را در یک محیط گرمسیری که به زیبایی رندر شد غوطه ور می کند که با وحشتی که در انتظار آنها است در تضاد است.

بازی آفلاین یا آنلاین؟

یکی از نکات برجسته Resident Evil: Death Island 2023 تاکید آن بر گیم پلی چندنفره مشترک است. بازیکنان می توانند با دوستان خود به صورت آنلاین تیم شوند. یا به صورت محلی در حالت تقسیم صفحه بازی کنند تا با هم چالش ها را حل کنند. این یک لایه اضافی از هیجان و استراتژی اضافه می کند زیرا بازیکنان باید برای زنده ماندن با هم کار کنند.

به طور کلی، Resident Evil: Death Island 2023 تجربه هیجان انگیزی را برای طرفداران این مجموعه ارائه می دهد. با خط داستانی جذاب، مکانیک های گیم پلی همه جانبه و جلوه های بصری خیره کننده. مطمئناً طرفداران جدید و قدیمی را مجذوب خود خواهد کرد. این بازی مطابق داستان انیمیشن آن است.

دانلود انیمیشن رزیدنت اویل

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل