حاشیه

دوستی سردار آزمون و آرمین زارعی

عکس های کنسرت ارمین در اینستاگرام

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دوستی سردار آزمون و آرمین زارعی حواشی زیادی را برای این دو سلبریتی مشهور ایرانی ایجاد نموده است. سردار آزمون فوتبالست به نام تیم ملی ایران است که تاکنون درخشش های زیادی را از سردار در زمین بازی بازی داشته ایم. آقای آزمون در لیک باشگاه های خارجی  بایر لورکوزن نیز بازی می کند. سردار در کنسرت خواننده پاپ آرمین زارعی حضور پیدا کرد. آرمین 2afm مدت زیادی را برای گرفتن مجوز خود تلاش کرد. و از دست یابی به هدفش بسیار خوشنود می باشد. عکس های سردار با آرمین در اینستاگرام بازتاب های زیادی را به دنبال داشت. به نظر می رسد که رابطه دوستی بالای بین آرمین و سردار است.

دوستی سردار آزمون و آرمین زارعی
دوستی سردار آزمون و آرمین زارعی

بیوگرافی سردار آزمون

سردار آزمون متولد یازدهم دی هزار و سیصد و هفتاد و سه در شهر گنبد کابوس است. آقای آزمون در فوتبال بسیار خوب درخشید و لقب سوم گلزن ایران را گرفت. سردار علاقمندی خود را در کودکی با بازی فوتبال با بچه های هم سن و سال خود در دروازه گل کوچک به دست آورد. پس از مدتی در تمامی دوره های سنی حضور بهم رساند. پدر آقای آزمون خلیل آزمون از بازیکن های تیم والببال است. سردار  ترکمن است و مذهب وی سنی است. اسب سواری و داشتن اسب از علاقمندی های آقای آزمون محسوب می شود. شما می توانید در ادامه با حواشی حضور سردار در کنسرت آرمین بیش تر آشنا شوید.

معرفی شرکت پویان مختاری

بیوگرافی آرمین زارعی

آقای زارعی متولد پنجم اردیبهشت هزار و سیصد و شصت و هشت در تهران است. آرمین خواننده موسیقی پاپ، رپ، و موسیقی تلفیقی است. armin2afm نام هنری آقای زارعی است. آرمین فعالیت هنری خود را در زمینه موسیقی از سال هزار و سیصد و هشتاد و شش آغاز کرد. بیشتر کارهای آقای زارعی بدون مجوز است. آرمین در سال هزار و سیصد و نود هشت نخستین آهنگ خود را به نام رفت را با مجوز رسمی از وزارت ارشاد راهی بازار موسیقی کرد. نخستین کنسرت آقای زارعی در اسفند هزار و چهارصد و یک در تهران برگزار شد. تمام بلیط های کنسزت آرمین سریع به فروش رسید در بین تماشاچیان کنسرت سردار آزمون نیز حضور پررنگی داشت.

حضور سردار آزمون در کنسرت آرمین

آقای زارعی عافبت با تلاش های زیاد توانست مجوز  اجرای کنسرت را از وزارت ارشاد را بگیرد. آرمین اولین کنسرت خود را در ایران در سالن نمایش های برج میلاد با حضور تعدادی از بازیگران به نام سینما و هواداران خود برگزار کرد. در بین تماشاچیان کنسرت آقای زارعی سردار ازمون نیز حضور پر رنگی داشت. به نظر می رسد که حضور آقای آزمون اتفاقی نبود و از قبل پیش بینی کرد که خود را به کنسرت برساند. یک رابطه دوستی صمیمی بین آرمین وسردار آزمون است.

عکس های کنسرت آرمین در اینستاگرام

در اینستاگرام عکس ها و پست های آرمین زارعی و سردار آزمون لایک زیادی می خورند. دوستان و بازیگران سینما در کنار آرمین عکس های را برای یادگاری گرفتند. عکس زیبایی سردار آزمون در کنار آرمین زارعی در اینستاگرام با بازخورد های خیلی زیادی روبه رو شد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا