نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی سینا مهراد؛ بازیگر خوش تیپ ایرانی

بیوگرافی سینا مهراد

بیوگرافی سینا مهراد

سینا مهراد بازیگر خوش سیمای سینما و تلویزیون ایران است. آقای مهراد تا امروز در فیلم ها و سریال های زیادی حضور داشته و توانسته به یکی از محبوب ترین های ایران تبدیل شود. سینا مهراد یک خواهر که در کار طراحی است و خواهر دیگرش نویسنده و کارکردان است. برای آشنایی با بیوگرافی سینا مهراد با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

سینا مهراد

بیوگرافی سینا مهراد

آقای مهراد پدرش کارگردان و برادرش بازیگر است و دو خواهرش نیز در عرصه هنر هستند. سینا یکی از هنر پیشه های خوش سیما ی تلویزیون و سینما است. از مهمترین فیلم هایی که او در آن ها به ایفای نقش پرداخته می توان به فیلم گشت ارشاد و شادروان اشاره کرد.

علت تغییر فامیلی

سینا برای آن که کسی نگوید به دلیل پدرش به شهرت رسیده نام فامیلی خودش را عوض کرد. سینا در سال 1375 وقتی کودک 5 ساله بود در فیلم شیشه باران در کنار ابوالفضل پور عرب بازی کرده است. مهراد سینما و تئاتر را نسبت به سریال های تلویزیون بیشتر دوست دارد او می گوید حسی را که نسبت به سریال پدر داشتم در هیچ یک از کارهایم ندارم.

اسامی فیلم ها و سریال های سینا مهراد

در کارنامه هنری سینا مهراد میتوان به فیلم سینمایی شب بزهنه، مردی شبیه باران، زار، رفتن، پنج شنبه اخر ماه، شادروان و گشت ارشاد اشاره کرد. سینا در سریال های تلویزیونی نیز نقش های پر رنگی داشته که میتوان به سریال پدر،سایبان، پرده نشین و پنجره اشاره کرد. مهراد در نمایش خانکی نیز فعال است . سینا در اقازاده و بوی خون بسیار خدب درخشید.

زندگی شخصی سینا

سینا می کوید از بچگی فامیلی ما چند بخشی بوده است. در زمان قدیم سهیلی مهراد بود و من بدنبال نام خوش اهنکی بودم که مهراد را انتخاب کردم .سینا ازدواج نکرده و تا کنون مجرد است. سینا می گوید اکر روزی از کارهای خوب و انکشت شمار تلویزیون به من پیشنهاد شود حتما قبولش می کنم.

مهراد در اینستاگرام

سینا در اینستاکرام بسیار فعال است و هواداران بیشماری دارد .او در صفحه مجازی خود یک فیلم تبلیغاتی پخش کرد که توجه همه هوادارانش را به خود اختصاص داد که خیلی از هوادارانش بالایک و کامنت های زیبا او را تشویق کردند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل