نماد سایت بت کلونی

بیوگرافی سیروان خسروی؛ خواننده ی محبوب

بیوگرافی سیروان خسروی

بیوگرافی سیروان خسروی

سیروان خسروی خواننده محبوب ایرانی است. خسروی علاوه بر خوانندگی در خوانندگی اهنکساز و تنظیم کننده و خواننده پاپ و راک ایرانی می باشد. خسروی متولد 4 مرداد هزار و سیصد و شصت و یک است و اصالتا کرد می باشد. آقای خسروی از زمان شروع کارش تا امروز آهنگ های زیادی خوانده و کنسرت های زیادی برگذار کرده است. برای آشنایی با بیوگرافی سیروان خسروی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

پدر سیروان کرمانشاهی و مادرش اهل شهر سنندج می باشد. او از کودکی به موسیقی علاقه خاصی داشت ودر سن 11 سالکی اموزش خود را نزد اوی جونز به مدت 4سال ادامه داد. سیروان در نوجوانی خیلی به انیمیشن شیرشاه و موسیقی التون جان علا قه داشت و مرتب دنبال این انیمیشن بوده است. او در نوجوانی ودر سن 16 سالگی نزد کاوه یغمایی با اصول خوانندگی و سبک راک اشنا شد.

بیوگرافی سیروان خسروی

بیوگرافی سیروان خسروی

سیروان متولد 4 مرداد هزار و سی صد و شصت و یک در تهران می باشد. سیروان پدر و مادری کرد دارد و خود سیروان هم اصالتا کرد است. او در 11 سالگی علاقه خاصی به دیدن انیمیشن شیرشاه و موسیقی التون جان داشت. او با اصول نوازندکی کیبورد و سبک راک زیر نظر کاوه یغمایی اشنا شد. سیروان در 2 کنسرت گروه کاوه یغمایی به عنوان نوازنده حضور داشته هست و این تنها نوازندگی سروان بوده است. سیروان با حضور در مراحل ضبط البوم مترسک کاوه یغمایی بود که باعث شد سیروان دوباره شروع به اهنگ سازی کند و از ان به بعد شروع به بیان ایده ها وافکار موسیقی شد. خسروی یک برادر کوچک تر از خود دارد بنام زانیار خسروی که خواننده پاپ است.

فعالیت های سروان خسروی

سیروان در برنامه بیست هجده به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور را در تیتراز اغازین و پایانی اجرا کرده است.سیروان 2 قظعه به نام های نه نرو  و ساعت 9 که موفق شده در جدول موسیقی هتند رتبه اول را به خود تخصص دهد. و او در ساختمان پزشگان ، و نهنک ابی تیتراز این سریال ها را بر عهده داشته است. سیروان به همراه برادرش در نمایش خانگی حرفه ای در سال 1400 نقش اول را داشت.

آهنگ ها و ترانه های سیروان خسروی

سیروان در قطعه دیوونگی که در سال 1400 منشرشدبه عنوان خواننده و نوازنده و آهنگساز شروع به کار کرد. سیروان در قطعه من مقصرم، به عنوان خواننده و اهنگ ساز حضور داشت. او در سال 1399 قطغه حباب را با همراهی برادرش اجرا نموده است. سیروان در قطعه های بارون پاییزی، تنها نذار، سوژه های تکراری، این حس نابه، اینجا جای موندن نیست و …غیره ایفای نقش کرده است.

آلبوم های سیروان خسروی

سیروان البوم هایی بی شمار به بازار موسیقی ایران عرضه کرده است. از البوم های او می توان به تو خیال کردی بری، ساعت 9، جاده رویاها، بی مرز، مونولوگو و غیره اشاره کرد.

سیروان خسروی در اینستاگرام

سیروان در اینستاگرام صفحه مجازی دارد و پست ها و استوری های خود را در این صفحه قرار می دهد. هوادران این خواننده محبوب و خوش صدا با دیدن این پست ها و استوری ها برای قدردانی از این خواننده معروف او را لایک کرده و برای او قلب های قرمز کوچک می گذارند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل