نماد سایت بت کلونی

معرفی بازی The Last Of Us

معرفی بازی The Last Of Us

معرفی بازی The Last Of Us

سری Last of Us یک فرنچایز از بازی های ویدیویی است که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. که بازیکنان سراسر جهان را مجذوب خود کرد. این مجموعه که توسط Naughty Dog ساخت از دو قسمت اصلی The Last of Us و The Last of Us Part II تشکیل شد. بازی‌ها در دنیایی پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتند و سفر جوئل و الی را دنبال می‌کنند که در مناظر خطرناک پر از موجودات آلوده و بازماندگان متخاصم حرکت می‌کنند.

معرفی بازی The Last Of Us

داستان کلی بازی

اولین بازی، بازیکنان با جوئل، یک بازمانده سرسخت، که وظیفه دارد الی، دختر جوانی که از عفونتی که بشریت را نابود کرد. در سراسر کشور مصون است، معرفی می‌کند. طول سفر سخت خود، آنها با چالش های متعددی روبرو می شوند و پیوند عمیقی ایجاد می کنند که هسته عاطفی بازی را تشکیل می دهد. The Last of Us موضوعاتی مانند عشق و فداکاری را در دنیایی خالی از امید بررسی کرد.

سری دوم بازی آخرین بازمانده

قسمت دوم چندین سال پس از وقایع بازی اول شروع می شود و بازیکنان را با ابی آشنا می کند، قهرمان جدیدی که داستانش با جوئل و الی در هم می آمیزد. The Last of Us Part II به دوراهی های پیچیده اخلاقی پرداخت و نشان می دهد که چگونه انتقام می تواند افراد را در جستجوی عدالت از بین ببرد.

معرفی بازی The Last Of Us

هر دوی این بازی‌ها به خاطر روایت‌های قانع‌کننده، جلوه‌های بصری خیره‌کننده و مکانیک‌های گیم‌پلی همه‌جانبه‌شان تحسین می‌شوند. آن‌ها به خاطر مهارت داستان‌سرایی‌شان تحسین‌های متعددی دریافت کرده‌اند و در صنعت بازی به نماد تبدیل شده‌اند.

در خاتمه، سری The Last of Us یک داستان خارق‌العاده است. که در دنیایی غم‌انگیز پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که موضوعات عمیق را بررسی می‌کند و در عین حال یک تجربه بازی فراموش‌نشدنی را ارائه می‌دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل