نماد سایت بت کلونی

جوان ترین مدل مشهور ایرانی

جوان ترین مدل مشهور ایرانی

جوان ترین مدل مشهور ایرانی

فعالیت مدلینگ در ایران بسیار پر درآمد شده است و به همین دلیل افراد زیادی دوست دارند با جوان ترین مدل مشهور ایرانی آشنا شوند. در فضای مجازی مثل اینستاگرام خیلی ها پست هایی را می گذارند و خودشان را مدلینگ معرفی می کنند. در حال که اصل مدل بودن به خیلی چیز ها بستگی دارد. اول چیزی که برای یک مدل لازم است چهره زیبا و اندامی مناسب و قد بلند است. در ادامه با مجله بت کلونی همراه باشید تا با لیستی از جوان ترین مدل مشهور ایرانی آشنا شوید.

جوان ترین مدل مشهور ایرانی

محدثه هنرمند

خانم محدثه هنرمند مدلی که فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد. خانم هنرمند بسیار خوش چهره و دارای اندام ورزشی است. محدثه در اینستاگرام توجه هواداران خود را به خودش جلب کرده است. روزانه به تعداد فالوورهای این مدل معرف افزوده می شود. خانم هنرمند در کنار مدل بودن در ورزش نیز فعال است. محدثه در بین ورزش های مختلف علاقه زیادی به کاراته دارد. خانم هنرمند در کاراته بسیار خوب درخشیده است. محدثه هنرمند در اینستاگرام هر روز از فعالیت مدلینگ و ورزش کاراته عکس ها و فیلم های را منتشر می کند. پست های محدثه همه لایک می خورد. عده ای از فالوورهایش با نوشتن کامنت این مدل مشهور را تشویق می کنند.

طلا گلزار

خانم طلا گلزار متولد بیست و یک بهمن هزار و سیصد و شصت و هفت در تهران است. خانم گلزار در کرج بزرگ شده است و در رشته داروسازی درس خوانده است و فارغ اتحصیل از آمریکا است. طلا خانم در المپیاد ریاضی هم رتبه کسب کرده است. گلزار از کودکی چهره ای زیبا و ستودنی داشت به طوری عکس خانم گلزار مدت ها در یک آتلیه بزرگ عکاسی بر در دیوار آن جا نصب شده بود. خانم گلزار بعد از دوران نوجوانی مهاجرت کردند به آمریکا والان در حال حاضر ساکن آمریکا هستند. طلا گلزار در اینستاگرام خود فعالیت دارد. او در صفحه شخصی خود پست ها و عکس های از خود منتشر می کند. تمام پست ها ی طلا لایک می خورند و برخی از هواداران نیز با نوشتن کامنت علاقه خودشان را به این مدل جوان ایرانی نشان می دهند.

هلیا جلیل نژاد

هلیا جلیل نژاد مدل ایرانی است. خانم جلیل نژاد متولد دوازدهم دی هزار و سیصدو هفتاد و هشت در شهر زیبای تبریز است. خانم جلیل نزاد با لهجه شیرین تبریزی صحبت میکند. هلیا در کنار کار مدل رقصنده ی خوبی هم هست. هلیا به ورزش نیز علاقمند است. از ورزش های مورد علاقه خانم جلیل نژاد اسب سواری و اسکیت است. هلیا نیز مانند تمام افراد معروف در اینستاگرام نیز فعالیت دارد. به طور ساده تر بگویم که درآمد خانم هلیا از همین اینستاگرام به خاطر مدل بودن اوست. فالوورهای زیادی دارد که تمام پست های هلیا خانم را لایک می کنند. برخی از طرفداران او برایش کامنت نیز می گذارند. خانم هلیا اکنون ساکن کاندا می باشد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل