نماد سایت بت کلونی

دانلود فیلترشکن تور (TOR VPN)

دانلود فیلترشکن تور (TOR VPN)

دانلود رایگان فیلترشکن تور

با توجه به مشکلات اخیر پیش آمده در جهان به خصوص ایران داشتن یک وی پی ان خوب از جمله فیلترشکن تور از اهمیت شایانی برخوردار است. این فیلتر شکن یکی از قوی ترین برنامه های موجود در مارکت ها برای حفظ اطلاعات شخصی برای هر فردی در هر نقطه از جهان می باشد. آزادی عمل مهم ترین شعار این فیلتر شکن می باشد که موجب محبوبیت آن در میان مردم شده است. برای دانلود این وی پی ان کاربردی، مجله بت کلونی را دنبال نمایید.

پیش بینی بدون فیلتر

TOR VPN

فیلترشکن تور

تور (TOR) نام یک برنامه مفید و کاربردی برای هر انسانی در جهان می باشد. با امکانات بی نظیر این برنامه شما دوستان گرامی به راحتی می توانید وارد سایت های فیلتر در ایران شوید. این فیلتر شکن به صورت یک مرورگر فعالیت می کند و با ساخت تونل قوی اجازه دسترسی افراد را به سایت های محدود می دهد.

مزیت های TOR

هر فیلتر شکنی که تاسیس می شود نقاط قوت و ضعف خاص خودش را دارد. تیم بت کلونی به صورت اختصاصی فیلتر شکن های موجود در اینترنت را بررسی می کند و با نقد و بررسی بهترین آن ها را به شما معرفی می کند.

معایب TOR

اطلاعات خصوصی

این فیلتر شکن با استفاده از پروتکل ها متفاوت و رمز نگاری های قوی از اطلاعات خانوادگی و شخصی کاربران در برابر بد افزار ها و هزنامه ها مراقبت می کند. با دانلود این وی پی ان بر روی دستگاه خود تا حدودی می توانید از امن بودن اتصال خود مطمن شوید. تا به امروز گزارشات بدی در مورد این فیلتر شکن منتشر نشده است.

دانلود فیلترشکن تور

TOR VPN را از طریق گوگل پلی و سایر مارکت ها می توانید دانلود نمایید. لینک دانلود به صورت مستقیم این وی پی ان خوب در انتهای مطلب قرار می گیرد.

دانلود رایگان TOR VPN

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل