نماد سایت بت کلونی

سامسونگ Z Fold 3

بعد از مدت ها معرفی ها و شایعه ها در باره نسخه Z  سامسونگ، بعد از معرفی نسخه Z fold 3 در برنامه سامسونگ انکپد، این گوشی در بازار عرضه شد. سری های Z  همواره در مرحله تست شدن هستند وب هصورت آزمایشی وارد بازار میشوند. بنابراین نباید انتظارات خیلی بالایی از آن ها داشت.

طراحی گوشی سامسونگ Z fold 3

این مدل با طراحی خاص خود که در واقع مدل تا شو هستش، وارد بازار شده است. جنس بدنه آن از آلمینیوم و همینطور شیشه است!

پیش بینی میشود به زودی این سری، جایگزین سری note  سامسونگ بشود.

گوشی زد فولد در سه رنگ مشکی مات، مشکی براق و همینطور نقره ای عرضه میشود.

تا شدن صفحه نمایش این سری، و فکر و خیال در مورد خراب شدن آن به مرور، همواره از شک هایی بوده است که مخاطب ها داشته اند. اما شرکت سامسونگ با توضیحاتی که در آن از جنس فولادی لولا بین صفحه نمایش ها ارائه کرد، تا حدودی خیال خریدار ها را راحت کرد.

پس سری گوشی های Z علاوه برا گوشی بودن، قابلیت تبدیل به تبلتی کوچیک را هم دارند و میتانند دو صفحه نمایش کاملا جداگانه را داشته باشند.

کلید های میانبر گوشی Z fold

در یکی از لبه های پایین این گوشی اول از همه، لگو سامسونگ معلوم است که در وسط آن درج شد و خود نمایی میکند.

دو لبه کناری، کاملا خالی هستند اما لبه چهارم، شامل یک سوکت سیمکارت است. این گوشی فقط از یک سیمکارت پشتیبانی میکند. از موارد قابل توجه در این سری، نبود سوکت هندسفری است! همچنین دو اسپیکر در بالا و پایین این گوشی وجود دارد. سوکت شارژر آن از سری های تایپ C پشتیبانی میکند.

همچنین دارای یک پنل کم و زیاد کردن صدای گوشی هم در کنار بخش های دیگر است.

مقاومت این گوشی نسبت به سایر نسخه های دیگر، بسیار بالاتر رفته است. اما قطر زیاد این گوشی باعث مشکلاتی مثل مشکلات ظاهری نیز شده است.

دوربین این گوشی، برای اولین بار در زمینه تکنولوژی، از مدل زیر صفحه نمایشگر پیروی میکند که به شدت آن را نسبت به سایر نسخه ها، خاص کرده است.

نمایشگر Z fold 3

نمایشگر این گوشی از پنل داینامیک پیروی میکند که توانایی و عملکرد بالایی را به آن میدهد. این گوشی دارای دو نمایشگر 6.2 اینچی و همینطور 7.6 اینچی است. یکی از آن ها داری رزولویشن 832 و دیگری دارای 2268 پیکسل است که شامل پیکسل های مربعی برای نمایش تصاویر است.

نظرخودتان را ثبت نمایید
خروج از نسخه موبایل