فیلم و سریال

دانلود فیلم آنابل 2

فیلم ترسناک Annabelle: Creation

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فیلم آنابل 2 در سال ۱۹۵۵ در یک خانواده که در یک مزرعه در لس آنجلس زندگی می‌کنند، روایت می‌شود. پس از از دست دادن دخترشان به دلیل یک تصادف، آن‌ها تصمیم می‌گیرند یک سالن بازی برای کودکان محلی در خانه خودشان بسازند. اما هنگامی که یک عروسک قدیمی به نام “آنابل” به عنوان یک هدیه به خانواده داد، اتفاقات عجیب و غریب شروع می‌شود. آنابل، یک جانور شیطان صفت است که شروع به تسخیر کودکان محلی و خانواده می‌کند. این فیلم ترسناک، ادامه‌ای بر فیلم Annabelle از سال ۲۰۱۴ است.

آنایل
آنایل

دانلود فیلم آنابل 2 دوبله فارسی

داستان عروسک آنایل در واقعیت

داستان عروسک آنابل در واقعیت بر اساس یک عروسک قدیمی به نام Annabelle تولید شد که در دهه ۱۹۷۰ به عنوان یک هدیه به دختر جوانی به نام Donna تعلق گرفت. اما پس از مدتی، اتفاقات عجیب و غریبی شروع شد که شامل جابجایی عروسک به صورت خود به خود، حرکت‌های عجیب و غریب آن در خانه و حتی حمله‌های شیطانی به خانواده دونا بود.
پس از مدتی، دونا به همراه دوستش به نام Angie به یک محقق معروف در زمینه ارواح و شیاطین مراجعه کردند و او با بررسی عروسک آنابل، فهمید که درواقع یک شیطان در آن حضور دارد. سپس این عروسک به موزه Warrens تحویل شد که توسط زوجی به نام های Ed و Lorraine Warren اداره شد. این موزه در حال حاضر به عنوان یک جاذبه گردشگری شناخته می‌شود و عروسک آنابل همچنان در آنجا نگهداری می‌شود.

 

دانلود فیلم آنابل 2 دوبله فارسی

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا