پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

بازشگت آرسنال به صدر در صورت برد در بازی امشب

برسی بازی آرسنال و چلسی (ترکیب + آنالیز و ... )

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هفته 34 ام پریمیر لیگ انگلیس

در هفته 34 ام این لیگ، آرسنال رده دومی باید به مصاف چلسی بحران زده در رده 12 ام لیگ برود. آرسنال به صورت موفت در رده 2 ام این لیگ قرار گرفته است. اگر این بازی را با برد پشت سر بگذارد مجددا به رده اول صعود میکند. آرسنا اکنون با 75 امتیاز پایین تر از منچستر سیتی 76 امتیازه در رده دوم قرار دارد. چلسی نیز با 39 امتیاز رده 12 این لیگ را دارد.
همچنین احتمال کمی برای سقوط چلسی در صورت باخت تمامی بازی های پیش روی خود، وجود دارد که آنها از این مورد مطلع هستند و تمام تلاش خود را میکنند.

آنالیز بازی های گذشته چلسی و آرسنال

آرسنال که فصل را توفانی شروع کرد و به سرعت اختلاف خود را رقبا زیاد کرد، در آخر های فصل به مشکل خوردند و نتوانست از این مقام حفاظت کافی بکنند. آن ها نیز در آخرین بازی خود در مقابل منچستر سیتی، از صعود چلسی به رده اول نتوانستند جلوگیری کنند. آن بازی را منچستر سیتی با نتیجه 4 بر 1 به پیروزی رسید. همچنین بازی قبل آن، در مقابل با ساوهنتون رده آخری، به تساوری 3 بر 3 رسیدند.

اما در آن طرف میدان چلسی مدت هاست طعم برد را نچشیده است. به دلیل بی تجربگی مدیران این تیم، و خرید های گران قیمت بدون استفاده، چلسی در خطر سقوط قرار گرفته است. آن ها بازی آخر خود را در مقابل برتفورد 2 بر 0 باخنتند. همچنین بازی قبل آن چلسی در مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان 2 بر 0 باختند.

ترکیب چلسی در مقابل آرسنال در بازی امشب

چلسی (۱-۲-۴-۳): م دی | کولیب الی، سی لوا، آزپ یلیکو ئتا | کو کوریا، جور جینیو، کواچ یچ، لوفت وس چی ک | ا سترلینگ، مان ت | اوبامیان گ

آرسنال (۱-۳-۲-۴): رمزد یل | وای ت، س الیبا، گاب ریل، تیرن ی | پار تی، ژاک ا | سا کا، او دگارد، مارتینل ی | ژس وس

 

اطلاعات مسابقه چلسی – آرسنال روز و تاریخ برگزاری: سه شنبه 12 اردیبهشت ساعت: 22:۳۰  ورزشگاه: استمفوردبریج داور: مایکل اولیور تورنمنت: هفته 34 لیگ برتر ترکیب احتمالی چلسی – آرسنال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا