فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال کامرون در جام جهانی قطر

حذف با افتخار از گروهی سخت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال کامرون یکی از نمایندگان آفریقایی حاضر در جام جهانی 2022 قطر بود. به نظر بسیاری از کارشناسان کامرونی ها بهترین تیم ملی آفریقای در ادوار گذشته جام جهانی می باشد. با این وجود در این دوره رقابت جام جهانی از صعود به مرحله بعد بازماند و در همان مرحله گروهی حذف شد. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ستاره های این تیم بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال کامرون در جام جهانی قطر

گروه قطر در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال کامرون در سال های گذشته چندین بار به تورنومنت های معتبر راه پیدا کرده است. کامرونی ها در جام جهانی 2022 قطر به عنوان یکی از نمایندگان قاره آفریقا در گروه G قرار گرفت. آن ها برای صعود از مرحله گروهی با تیم های قدرتمندی از جمله برزیل، سوئیس و صربستان به رقابت پرداخت و به عنوان تیم سوم این گروه از صعود به مرحله بعد بازماند.

عملکرد تیم ملی فوتبال کامرون در جام جهانی قطر

کامرونی ها در بازی اول خود به مصاف تیم ملی فوتبال سوئیس رفت و با یک گل مغلوب شد. تیم ملی کامرون در بازی دوم با یک تساوی در مقابل تیم ملی صربستان به صعود از مرحله گروهی امیدوار ماند. آن ها موفق شدند بازی حساس خود مقابل تیم ملی فوتبال برزیل را با به ثمر رساندن 1 گل به نفع خود به پایان برسانند. عملکرد کامرون برای صعود از مرحله گروهی کافی نبود و با بدشانسی به عنوان تیم سوم این گروه حذف شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کامرون

ریگوبرت سانگ افسانه ای سرمربیگری تیم ملی کامرون را در این تورنومنت جذاب و دیدنی بر عهده داشت. سانگ از محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم کامرون برخوردار است.

بازیکنان کامرون در جام جهانی قطر

دیویس اپاسی، سیمون نگاپاندونبو، آندره اونانا، ژان چارلز کاستلتو، انزو ابوسه، کالینز فای، اولیویه امبایزو، نیکلاس نکولو، تولو نوهو، کریستوفر ووه، مارتین هونگلا، اولیویه نچام، پیر کنده، گائل اوندوآ، ساموئل اوم گوئه، آندره فرانک زامبو آنگویسا، وینسنت ابوبکر، کریستین باسوگوگ، اریک ماکسیم چوپو موتینگ، سوآیبو مارو، برایان امبومو، نیکلاس مومی نگمالئو، ژروم نگوم، ژرژ کوین نکودو، کارل توکو اکامبی و ژان پیر نسامه بازیکنان مورد علاقه آقای ریگوبرت سانگ برای حضور در تورنومنت دیدنی جام جهانی 2022 قطر بودند.

افتخارات تیم ملی فوتبال کامرون

همان طور که گفته شد کامرونی ها بهترین تیم ملی آفریقایی می باشند. آن ها سابقه حضور در 8 دوره از رقابت های جام جهانی را در سابقه خودش دارد و در این زمینه رکوردار است.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا