فیلم و سریال

بررسی فیلم سینمایی کلاسیکو

امیر ژوله در فیلم کلاسیکو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بررسی فیلم سینمایی کلاسیکو در مدت اخیر توانست نظر مثبت مردم را به خود جلب کند. فیلم سینمایی کلاسیکو را عادل فردوسی پور تهیه کنندگی ان را برعهده داشته است. فردوسی پور فردی است که می تواند با یک ویدئو 2 دقیقه ای، یک گیاه خوار را به طرفدار احساسی استیک های خونی تبدیل کند. عادل میتواند با صدای خوب خود سنگ دل ترین افراد را از خود بی خود کند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با موضوع برنامه کلاسیکو بیش تر آشنا بشوید.

بررسی فیلم سینمایی کلاسیکو
بررسی فیلم سینمایی کلاسیکو

عادل فردوسی پور در مسیر محبوب شدن

عادل فردوسی پور با حذف برنامه 90 و جانشینی ان توسط برنامه فوتبال برتر حالا هیچ دور بینی در صدا و سیما ندارد. فردوسی پور را میتوان کفت یک نابغه است که با ساخت برنامه های این چنینی در صدا و سیما غوغا کرد. اما در حال حاضر چیزهایی که از عادل می بینیم در پشت صحنه و تهیه کنندگی می باشد. با این حال در خشش بیشتر  فردوسی پور در چند ماه گذشته،  و غیبت او در برنامه 90 رفتار غیر حرفه ای صدا و سیما را بسبت به او نشان میدهد.

نقد کلاسیکو

باید قبل از تماشای این فیلم باید دقیقا از خودمان بپرسیم چه نیازی به کلاسیکو داریم و از ان چه استفاده ای داریم. کلاسیکو در مقایسه با برنامه های دیگر عادل هیچ ویژگی تازه ای ندارد. با این کار انگار عادل برنامه 90، فوتبال 120 و ویژه برنامه اش برای جام جهانی و یورو را با هم مخلوط کرده است و با اضافه کردن یک استودیو مانند استودیو خندوانه تلاش کرده یک برنامه جدید بسازد اما این برنامه مانند خورشتی است که مزه خاصی ندارد و خیلی بد مزه است. طرفداران کارهای فردوسی پور می دانند که عادل همان مردی است که کتاب ترجمه کرده و گفتار شیرینی دارد.

پژمان جمشیدی ایا واقعا مجری است

در فیلم کلاسیکو از همان ثانیه اول معلوم می شود که پژمان جمشیدی از همان ابتدای برنامه ضعف و ناتوانی در مدیریت این برنامه احساس میشود. پژمان یک بازیگر خوبی است اما برای برگذار کردن این برنامه، گزینه مناسبی نیست . باید کفت کلاسیکو یک فیلم جدی نیست و محتوای با کیفیتی در فیلم وجود ندارد. فردوسی پور با چند موزیک ویدئو از دربی های بارسلونا و رئال مادرید ، که اکر کارخودش باشد باز محتوای دندان گیری ندارد. و انتخاب جمشیدی هم برای مجریکری دور از انتظار نیست. در فیلم کلاسیکو پژمان که بازیگر خوب و پولسازی است بخاطر اینکه روزی با عادل کار کند سریع پیشنهاد اورا قبول کرد.

امیر مهدی ژوله در فیلم کلاسیکو

امیرمهدی که یک کمدین معروف، و کارهای استنداپ انجام میدهد در جزیان این فیلم مثل سکته ناراحت کننده است که در این فیلم اجرای سخیف و ناامیدکننده دارد و درذ این فیلم هیچ جذابیتی ندارد. ژوله حتی در این استنداپ کمدی از خودش چیزی ننوشته است و در پایان این فیلم باید درک کنید که این استنداپ چه ارتباطی با فدوسی پور دارد.

مهمان های فیلم محبوب و جنجالی کلاسیکو

کلاسیکو چون از تلویزیون پخش نمی شد بسیاری از محدودیت ها را ندارد. او مانند بیشتر ویژیگی های شبکه نمایش خانگی ،تمرکزش را بر روی مانور بیش از حد میهمان ها قرارداده است. واز آن هایی استفاده کرده که حضورشان در تلویزیون غیر ممکن است . میتوان از وریا غفوری نام برد که مدت ها در صدر اخبار ورزشی است و با دوربین صدا و سیما هیچ مصاحبه ای ندارد یکی از مهمانان کلاسیکو می باشد. مهمان دیگر کلاسیکو علی دایی است که بعد از جدایی از سایپا او هم هیچ تیمی ندارد و در صدا وسیما حضور ندارد.

چرا کلاسیکو اینقدر سطحی است

عادل در تلویزیون رقیب بزرگی ندارد و در چند فصل اخیر برنامه 90 هیچ خلاقیتی به خرج نداده است. مردم برای دیدن جشن امضای کتابش صف می کشند، و رکورد فروش را برای کتاب صوتی اش می شکنند. حتی ویدئو فوتبال بازی کردنش در اینستاگرام را به ترندی جهانی تبدیل می کنند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا