حاشیه

داریا رادینوا دوست دختر پویان مختاری

دوست دختر روس پویان مختاری کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

اگر شما نیز از علاقه مندان اتفاقات فضای مجازی می باشد حتما با داریا رادینوا دوست دختر پویان مختاری آشنا هستید. پویان مختاری که یکی از بهترین و مشهور ترین خوانندگان تاریخ ایران می باشد در سال های اخیر حواشی و شایعات زیادی را در مورد خودش ایجاد کرد. او با دختران زیبای زیادی رابطه داشت که از مهم ترین آن ها می توان نیلی افشار، دنیا جهانبخت و صدف طاهریان اشاره کرد. داریا رادینوا یکی از دختران زیبای روس می باشد که با این خواننده محبوب ایرانی رابطه داشته است. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی شخصی این دو چهره محبوب بیش تر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

داریا رادینوا کیست؟

داریا رادینوا کیست؟

داریا رادینوا (به انگلیسی Daria Radionova) یکی از مدلینگ های معروف و پرطرفدار روسیه می باشد. او در تاریخ 28 سپتامبر سال 1993 در روسیه متولد شد. فعالیت خودش را از همان دوران نوجوانی در عرصه مد و پوشاک آغاز کرد و موفق شد طرفدارن قابل توجهی را در سر تا سر دنیا به ویژه ایران به دست بیاورد. او با حضور در اینستاگرام و منتشر کردن تصاویر جنجالی خودش به اوج شهرت رسید.

پویان مختاری و داریا رادینوا

همان طور که می دانید پویان مختاری یکی از تاثیرگذار ترین افراد در ایران می باشد. او طی سالیان اخیر بارها و بارها خودش را سر زبان ها انداخته است. پویان مختاری در ماه های اخیر با مدلینگ جذاب و مشهور روسیه یعنی خانم داریا رادینوا وارد رابطه شد. طرفداران این دو چهره محبوب در مدت زمان کوتاهی به طور چشمگیری افزایش یافت. از مهم ترین دلایل محبوب داریا رادینوا ماشین های گران قیمت او می باشد.

جدایی پویان مختاری از همسر

رابطه عاشقانه پویان مختاری و داریا رادینوا تنها مدت کوتاهی دوام آورد. بعد از گذشت چند ماه زندگی مشترک این دو بلاگر معروف به جدایی ختم شد. هنوز دلایل اصلی این اتفاق مشخص نشده است. به نظر بسیاری از کارشناسان و متقدان علت اصلی رابطه پویان و داریا افزایش محبوبیت آن ها در میان مردم بوده است.

عکس های شخصی داریا رادینوا

Daria Radionova عکس های جنجالی بسیاری از زندگی خودش منتشر می کند. شما عزیزان برای دیدن تصاویر او می توانید نام داریا را در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام جست و جو کنید. صفحه رسمی او در اینستاگرام بیش تر از 823 هزار نفر می باشد. او به تازگی موفق شد تیک آبی اینستاگرام را نیز دریافت کند که افتخار بزرگی برای هر مدل به شمار می رود.

آدرس جدید حضرات

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا