حاشیه

دنیا جهانبخت چندشنبه با سینا

رابطه ی دنیا با مهراد جم

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دنیا جهانبخت چندشنبه با سینا چند وقتی است که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. همان طور که می دانید دنیا جهان بخت یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین مدلینگ ها و افراد فضای مجازی است. او در چند سال اخیر حواشی زیادی را با رابطه با ساسی مانکن و مهراد جم و تتلو به دست آورده است. همه ی این مسائل باعث شدند که خانم دنیا جهان بخت به محبوب ترین و پر حاشیه ترین بانوی ایرانی در اینستاگرام تبدیل شود. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با حواشی حضور خانم دنیا جهانبخت در برنامه ی چند شنبه با سینا آشنا بشوید.

دنیا جهانبخت چندشنبه با سینا
دنیا جهانبخت چندشنبه با سینا

پیش بینی آنلاین فوتبال

دنیا جهانبخت کیست؟

دنیا جهان بخت یکی از محبوب ترین بانو های ایرانی فعال در اینستاگرام است. همان طور که می دانید دنیا یکی از بهترین و زیبا ترین بانو های ایرنی در فضای مجازی است. خانم دنیا جهان بخت با مدلینگ شروع به کسب شهرت نمود. دنیا جهان بخت پس از شروع فعالیت حرفه ای خودش در عرصه ی مدلینگ، از ایران مهاجرت کرد. دنیا پس از مهاجرت شروع به حاشیه سازی کرد.

خانم جهان بخت خیلی زود عاشق ساسی مانکن شد و با او رابطه ی عاشقانه ای را آغاز کرد. اما این رابطه برای مدتی طولانی دوام نیاورد و ساسی این رابطه را بر هم زد. دنیا پس از به هم خوردن رابطه اش با ساسی دچار افسردگی شد و ویدو هایی جنجالی از خود پخش کرد. مدت خیلی زیادی طول کشید تا دنیا توانست بر افسردگی خود غلبه کند.

عکس خالکوبی های نیلی افشار

رابطه ی دنیا با مهراد جم

همان طور که می دانید مدت ها پیش دنیا عکسی از خود در بغل مردی را تگ کرد. این مرد روی پشت خودش عکس چشم های دنیا را تتو کرده بود. مردم خیلی کنجکاو شدند که بدانند این مرد کیست و بلافاصله متوجه شدند که دنیا مهراد جم را تگ کرده است. رابطه ی بین دنیا و مهراد خیلی زود شروع شد و زیاد هم دوام نداشت. اما رابطه ی بین دنیا و مهراد یک ثمره به نام آرتام نیز دارد.

حضور دنیا جهانبخت چندشنبه با سینا

چند وقت پیش دنیا جهان بخت در برنامه ی محبوب چند شنبه با سینا حاضر شد. همان طور که می دانید برنامه ی چند شنبه با سینا شهرت و محبوبیت زیادی دارد. این برنامه جزو برنامه های سرگرمی و پر طرفدار در ایران می باشد که سینا ولی الله آن را مجری گری می کند. دنیا با حضور در برنامه ی چند شنبه با سینا حضور داشت و طرفدار های زیادی را به دیدن این برنامه جلب کرد.

اینستاگرام دنیا جهانبخت

دنیا جهان بخت دارای طرفدار های زیادی در اینستاگرام است و همیشه با طرفدار هایش رابطه برقرار می کند. همان طور که می دانید دنیا یکی از پر طرفدار ترین پیچ های اینستاگرام را در بین ایرانی ها دارد و همین مساله باعث می شود که دنیا همیشه در معرض توجه باشد. شما می توانید به پیج اینستاگرام دنیا جهانبخت سر بزنید و عکس های او را ببینید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا