حاشیه

دعوت دنیا جهانبخت به برنامه ماه عسل

حواشی و روابط دنیا جهانبخت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دعوت دنیا جهانبخت به برنامه ماه عسل حواشی زیادی را در فصای اینترنت به وجود آورد. همان طور که ممکن است بدانید دنیا جهان بخت یکی از پر حاشیه ترین مدلینگ های ایرانی است. دنیا با روابطی که با افراد مشهور مانند ساسی مانکن و مهراد جم بر قرار کرد، توانست بر شهرت خود بیفزاید. همان طور که می دانید خانم دنیا جهان بخت در ابتدا دوست دختر ساسی مانکت بود اما پس از مدتی کلیپی جنجالی از خود منتشر کرد. این کلیپ جنجالی دنیا را نشان می داد که در حال دار زدن خود با روسری اش می باشد. در کل دنیا با انتشار چنین ویدیو هایی به سلبریتی اینستاگرام دعوت شد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر از حواشی دنیا جهانبخت در اینستاگرام، با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دعوت دنیا جهانبخت به برنامه ماه عسل
دعوت دنیا جهانبخت به برنامه ماه عسل

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی دنیا جهانبخت

خانم دنیا جهان بخت اهل خانواده ای چهار نفره در محله ی شمال شهر تهران است. در واقع دنیا جهان بخت در اصل زهرا نام دارد و نام دنیا را برای فعالیت های هنری خودش انتخاب نمود. دنیا در تاریخ سی ام آبان ماه سال هزار و سی صد و شصت و هشت در شهر تهران متولد شد و تا دوران بزرگسالی در همین شهر زندگی کرد.

خانم جهان بخت از دوران کودکی علاقه ای به درس و مدرسه نداشت و همیشه می خواست که مدل شود. دنیا فعالیت مدلینگ خود را در جوانی و در کشور ایران شروع کرد. جهان بخت در آن زمان فوتو مدل بود و تنها عکس او برای فعالیت های تبلیغاتی به کار می آمد. دنیا پس از مدتی تصمیم گرفت به کشور ترکیه مهاجرت کند و فعالیت مدلینگ خود را در این کشور ادامه بدهد.

فیلم تتلو و دنیا جهانبخت در اتاق خواب

حواشی و روابط دنیا جهانبخت

دنیا از زمانی که به کشور ترکیه رفت، شروع به حاشیه سازی کرد. دنیا در مدت کوتاهی عاشق خواننده ی جوان ایرانی یعنی ساسی مانکن شد و رابطه ی عاشقانه ای را با او شروع کرد. اما این رابطه دوام چندانی نداشت و ساسی خیلی زود رابطه ی خود را با دنیا به هم زد. خانم جهان بخت پس از طرد شدن توسط ساسی دچار شکست روحی شد و کلیپ جنجالی ای از خود در اینستاگرام منتشر کرد.

دنیا در این کلیپ با روسری در حال دار زدن خود بود و صورتش را کبود کرده بود. مدتی گذشت و حال روحی دنیا بهتر شد. در این زمان دنیا باز هم به حاشیه سازی در اینستاگرام ادامه می داد. خانم جهان بخت مدتی پیش با مهراد جم وارد رابطه شد و مهراد عکس چشم های دنیا را روی پشتش تتو کردو دنیا و مهراد اکنون یک فرزند پسر به نام آرتام جم دارند.

دعوت دنیا جهانبخت به برنامه ماه عسل

در مدت اخیر حاشیه ای در اینستاگرام به وجود آمد که می گفت دنیا به برنامه ی ماه عسل دعوت شده است. اما پس از مدتی مشخص شد که خبر دعوت دنیا به ماه عسل تنها حاشیه است. اگر خبر جدیدی از این حاشیه ی دنیا منتشر شود، آن را در همین مطلب از مجله ی بت کلونی به اطلاع شما می رسانیم.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا