فیلم و سریال

دانلود قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس

خلاصه سریال هنک خوش شانس

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس را می توانید از سایت بسیار معتبر بت کلونی انجام دهید. این سریال ژانر درام کمدی دارد که در آن داستان استاد دانشگاهی می باشد که در رشته ادبیات فعالیت می کند. او  در زندگی شخصی خود دچار مشکلات خاصی از بابت عشق و عاشقی می شود. پروفسور هنک که شخصیت اول داستان سریال کمدی هنک خوش  شانس می باشد رتبه علمی بسیار بالایی دارد و در تلاش است به مدیریت دانشگاه نزدیک بشود. این سریال نمره بسیار بالایی را از سایت های بسیار معروف و معتبر دریافت کرد و توانست در صدر فیلم های درام قرار بگیرد. اگر به دنبال سریال های درام و کمدی در سبک هنک خوش شانس می باشید، سایت بت کلونی را دنبال کنید.

دانلود قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس
دانلود قسمت ۹ هنک خوش شانس

پیش بینی آنلاین فوتبال

خلاصه سریال هنک خوش شانس

این سریال داستان پر فراز و نشیب هنک خوش شانس را نشان می دهد که زیاد هم در اوایل سریال خوش شانس نیست. خوش شانسی او در قسمت های ۵ و ۶ شروع می شود که مدیر ارشد دانشگاه به وی دستور می دهد که برای تعدیل نیرو لیست یک سری از استادان را که در دپارتمان او وجود دارند به او بدهد. در همین لحظه از سریال استادانی که در دپارتمان هنک خوش شانس وجود دارند متوجه موضوع می شوند و هر کدام به طریقی می خواهند در این لیست نباشند.

داستان قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس

یکی از اساتید که دارای معلولیت می باشد با بغض از او درخواست می کند که نام وی را در لیست قرار ندهد. در این قسمت موضوعات مختلفی از قبیل چاپلوسی پیش می آید که صحنه های بسیار خنده دار برای مخاطبان ایجاد می کند. برای دانلود قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس با بت کلونی همراه باشید.

نقد و بررسی سریال هنک خوش شانس

این سریال در بخش سریال های درام و کمدی توانست نمره بسیار خوبی را از سایت معتبر آی ام دی بی دریافت کند. نمره این سریال را منتقدان معروف فیلم و سریال به آن اختصاص دادند. ۸/۴ از ۱۰ نمره ای بود که سریال هنک خوش شانس از سایت معروف آی ام دی بی دریافت کرد. کارگردان این سریال از نوعی فیلم برداری خاص و مهیج استفاده کرد. مفهوم این سریال بسیار کاریزماتیک می باشد و شخصیت اول که هنک نام دارد وارد چالش های بسیار جذاب دانشگاهی می شود. این باعث رضایت تمام مخاطبان بالای ۱۳ سال این سریال بسیار زیبا می شود. به منظور دانلود قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس می توانید با سایت بت کلونی همراه باشید.

دانلود قسمت ۹ هنک خوش شانس

لینک دانلود قسمت ۹ سریال هنک خوش شانس

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا