فیلم و سریال

دانلود فیلم سینمایی آدم کش با لینک مستقیم

نقد و بررسی فیلم آدم کش

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم سینمایی آدم کش با لینک مستقیم را می توانید با کیفیت های مختلف در مجله ی بت کلونی انجام دهید. فیلم سینمایی ادم کش در سال 2023 در کشور امریکا تولید شد. فیلم سینمایی ادمکش یک فیلم اکشن، جنایی و هیجان انگیز است. مدت زمان پخش این فیلم 1ساعت و 20 دقیقه می باشد. برای آشنایی بیشتر با بازیگران و فیلم سینمایی آدم کش با مجله ی بت کلونی همراه شوید.

دانلود فیلم سینمایی آدم کش با لینک مستقیم
دانلود فیلم سینمایی آدم کش با لینک مستقیم

عوامل فیلم سینمایی آدم کش

فیلم سینمایی آدم کش که نویسنده و کارگردان ان جسی اطلس است در سال 2023 در کشور امریکا ساخته شد. در فیلم ادمکش هنرپیشگانی همچون بروس ویلیس، اندی الو، دامینیک پرسل، یوگینا کوزمین، مصطفی شکیر و هانا کوینلیوان نقش های اصلی را بر عهده دارند. تمام مراحل فیلمبرداری در الاباما امریکا انجام شد و فیلمی ماندگار تولید شد. فیلم سینمایی ادمکش برای تمام سنین مناسب است.

سه استدیو فیلمسازی معروف سرمایه گذاری و تولید فیلم ادمکش را بر عهده داشتند. فیلم نامه این فیلم را مشترکا جسی اطلس و ارون ولف برعهده داشتند و نگارش کردند. تهیه کنندگی فیلم ادمکش را جانسون چیانک، الکس اکرت، ادام ادلمن، جف الیوت، کارمن فیشر، مارک کنک، برنی گیویسلر، اندرو ژوسترا، نجیب خودا، ویل لیو، گاوین لوری، توماس سولوند، جیسون برک ساتر و راب ولف به صورت مشترک برعهده داشتند. فیلم برداری فیلم ادمکش زا برایان کاس برعهده داشت. برای خواندن خلاصه ی فیلم سینمایی آدم کش با ما همراه باشید.

خلاصه فیلم ادمکش

فیلم سینمایی ادمکش یک فیلم جنایی و هیجان انگیز است. ادمکش یک برنامه سری نظامی می باشد که در این فیلم ذهن یک مامور با بدن مامور دیگر عملیات خطرناک و مخفی انجام می دهد و زمانی که این مامور در عملیات سری کشته میشود همسر او جای مامور کشته شده را می کیرد تا قاتل همسرش را پیدا کند و از او انتقام بگیرد.

در فیلم ادمکش یک عملیات خصوصی به رهبری والمورا می باشد که فناوری ریز تراشهای زا اختراع می کند. ذهن یک مامور را قادر می سازد در بدن مامور دیکر به انجام ماموریتهای خطرناک و مخففی ساکن شود نقش این مامور را سیاستین بر عهده دارد. و سیاستین در یک ماموریت مخفی از بین میرود و همسر این مامور به نام الکسا در صدد است تا قاتل شوهرش راپیدا کند.

اکران فیلم سینمایی ادمکش در کشورهای مخثلف

فیلم ادمکش علاوه بر امریکا در کشورهای انگلستان، سوئد، استرلیا، کانادا، برزیل، ایتالیا، کره جنوبی، چین، هلند، دانمارک، فنلاند، بلژیک، تایوان، تایلند، فرانسه، المان و اسپانیا بطور همزبان به صورت اینترنتی منتشر شد.

دانلود فیلم سینمایی آدم کش با لینک مستقیم

لینک دانلود فیلم سینمایی آدم کش با لینک مستقیم

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا