فیلم و سریال

دانلود رایگان فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

نقد و بررسی فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود رایگان فیلم سینمایی جنبل و جادو 2 را می توانید با تمام کیفیت ها در مجله ی بت کلونی انجام دهید. فیلم سینمایی جنبل و جادو 2 محصول کشور آمریکا و یک فیلم خانوادگی، فانتزی و کمدی می باشد. جنبل و جادو 2 در سال 2022 منتشر شده است. فیلم سینمایی جنبل و جادو 2 دارای معنی فارسی شعبده باز 2 می باشد. برای آشنایی بیشتر با داستان فیلم سینمایی جنبل و جادو با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دانلود رایگان فیلم سینمایی جنبل و جادو 2
دانلود رایگان فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

معرفی شخصیت های فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

در فیلم جنبل و جادو 2 ویتنی در نقش بکا، دانش اموز دبیرستانی و جادوگر، بلیسا اسکوبد در نقش ایزی، بت میدلردر نقش وینیفرد، تیلور پیج هندرسون در نقش وینیفرد ساندرسون، سم ریچارد در نقش گیلبرت، داگ جونز در نقش بوچرسون، سارا جسیکا پارکر در نقش سارا ساندرسون، نینا کیچن در نقش مری ساندرسون جوان، جوجو جورنی برنر در نقش سارا ساندرسون جوان، کتی نجیمی در نقش مری ساندرسون و داگ جونز در نقش بیلی بوچرسون عاشق سابق وینیفرد ایفای نقش کرده اند.

خلاصه داستان فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

فیلم جنبل و جادو 2 درباره 3 خواهر است که در سال 1653 یکی از خواهران بنام وینیفرد ساندرسون توسط کشیش تراسکه از سالم تبعید می شود. او به جای اینکه اجازه دهد 2 خواهرش به نام مری و سارا از او کرفته شوند. با دو خواهر خود به جنگل ممنوعه نزدیک فرار کردند. این 3 خواهر در جنگل با یک جادوگر مرموز آشنا شدند. این جادوگر کتاب جادوگری خود را برای تولد 16 سالگی وینیفرد به او هدیه داد و به خواهران او می گوید که طلسمی انجام ندهد.

در سال 2022 پس از اینکه این 3 خواهر زنده می شوند این 2 خواهر برای اینکه جشن تولد 16 سالگی بکا را جشن بگیرند. آن ها به یک فروشگاه جادویی می روند و کلبه ساندرسون سابق کا که توسط گیلبرت اداره می شود بازدید می کنند. بکا یک شمع بهبرای مراسم سالانه هدیه می دهد و بکا و ایزی شمع را روشن می کنند و هردو زنده می شوند. زنده شدن ان ها بخاطر این است که هنوز ماه کامل نشده است.

عوامل و بازیگران فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

فیلم جنبل و جادو 2 در سال 2022 به کارگردانی ان فلچر، نویسندگی جن دی انجلو و تهیه کنندگی والت دیزنی پیکچرز بوده است. از جمله بته میدلر، سارا جسیکا پارکر، کتی نجیمی، داگ جونزف سم ریچاردسون، ویتنی پیک، بلیسا اسکوبدو، تونی هیل و هانا وادینگهام در نقش های خود بازی می کنند و مورد توجه و طرفداران قرار می کیرند. فیلم سینمایی جنبل و جادو 2 را ان فلچر  کارگردان خوب امریکایی است وطوری بازیکران را انتخاب کرده که همه در نقش خود موفق ظاهر شده اند.

دانلود رایگان فیلم سینمایی جنبل و جادو 2

لینک دانلود رایگان فیلم سینمایی جنبل و جادو

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا