فیلم و سریال

دانلود رایگان فیلم این دست کجه بدون سانسور

بازیگران فیلم این دست کجه

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود رایگان فیلم این دست کجه بدون سانسور را می توانید با کیفیت های مختلف در مجله ی بت کلونی انجام دهید. فیلم رایگان این دست کجه محصول کشور ایران می باشد که در سال 1353 تولید شد. کارگردان فیلم این دست کجه مهدی رئیس فیروز و نویسنده این فیلم قدیمی احمد نجیب زاده می باشد.  فیلم این دست کجه ساخت ایران و مدت زمان پخش ان هشتاد و پنج دقیقه است . تماشای فیلم این دست کجه برای سنین بالای 14 سال مجاز می باشد.

شما می توانید با دانلود فیلم قدیمی و زیبای این دست کجه کنار خانواده از دیدن ان لذت ببرید. در سال 1353 فیلم این دست کجه یکی از بهترین فیلم های ان دوره بوده که مخاطبان و طر فداران زیادی را راهی سینماهای ان زمان کرد. برای آشنایی با خلاصه ی داستان و بازیگران فیلم سینمایی این دست کجه با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دانلود رایگان فیلم این دست کجه بدون سانسور
دانلود رایگان فیلم این دست کجه بدون سانسور

عوامل فیلم این دست کجه

همانطور که کفته شد کارگردان این فیلم ایرانی مهدی رئیس فیروز می باشد که از کارگردانان بنام و مشهور قدیم می باشد. و نویسندگی این فیلم را احمد نجیب زاده و تهیه کننده ان برعهده محمد رضا شیبانی است. مدیر فیلمبرداری فیلم این دست کجه را حسین قاسمی، و اهنگساز این اثر را کالوست گورکیان انجام داده اند. خواننده فیلم این دست کجه را خواننده قدیمی و نام اشنای ان زمان عهدیه برعهده داشته است که یکی از خوانندگان معروف و مشهور بوده و طر فداران زیادی هم داشته است.

بازیگران فیلم این دست کجه

مهدی رئیس فیروز کارگران فیلم این دست کجه ، سعی وتلاش کرده است تا از بازیگران خوب و معروف برای بازی در این فیلم استفاده کند که در زیر به معرفی تعدادی از ان ها می پردازیم و عبارتند از؛ رضا بیک ایمانوردی، منوچهر وثوق، شورانگیز طباطبایی، علی میری، شهرام ثمینی پور، رضا رخشانی، علی اکبرطوفان پناه، پرورش، میرزاده، نریمان شیری فرد، ذبیح اله ذبیح پور، رضا حاجیان، وحید، صغیری، شاکری و …غیره که در این فیلم زیبا نقش افرینی کرده اند. در فیلم این دست کجه بازیگران خیلی معروف نقش افرینی کردند. و باعث شده اند تا این فیلم طرفداران زیادی را به خود جذب کند ودر سینماهای ان زمان با مملو مردم به نمایش گذاشته شود.

خلاصه فیلم این دست کجه

در این فیلم زضا که همان رضا بیک ایمانوردی می باشد با گل اقا که سید علی میری است دوست صمیمی هستند. فیلم این دست کجه رضا خیلی به گل اقا کمک می کند. تا او بتواند به تحصیلاتش ادامه دهد و از این قضیه سال ها می کذرد . در این داستان رضا دوست گل اقا سارق حرفه ای و گل اقا درجه دار اداره پلیس  می شود . گل اقا چندین بار رضا را در حین سرقت دستگیر و به زندان می فرستد.

تا زمانی می رسد که رضا در حین دزدی با دختری اشنا می شود و سعی می کند به او و برادرش کمک کند. نام ان دختر زری است و نام برادرش شهرام است . در این فیلم جمال که صاحبخانه زری است زیر پای زری می نشیند و او را اغفال می کند و پای او را به کاباره باز می کند. و همانطور که کفته شد چون رضا از زری خوشش امد. رضا عاشق او بود و با جمال درگیر شد. زری را از دست او نجات می دهد تا بتواند با او ازدواج کند.

دانلود رایگان فیلم این دست کجه بدون سانسور

لینک دانلود رایگان فیلم این دست کجه بدون سانسور

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا