فیلم و سریال

دانلود فیلم سینمایی شبیه ساز

نقد و بررسی فیلم سینمایی شبیه ساز

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم سینمایی شبیه ساز یک فیلم تخیلی علمی و هیجان انگیز است. این فیلم در کشور کانادا در آوریل 2023 ساخته شد. این فیلم مناسب تمام سنین می باشد و مدت زمان پخش 1 ساعت و 27 دقیقه دارد. فیلم سینمایی شبیه ساز توسط دوبلورهای ایرانی دوبله شد. فیلم شبیه ساز به کارگردانی اپریل مولن و نویسندگی و فیلم نامه رایان کریستوفر در سینماهای کانادا اکران شد.

در این فیلم علمی، تخیلی و معمایی که به زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی می باشد، بازیگران خوب و معروف بازی کرده اند که به معرفی انها می پردازیم. اگر دوست دارید با داستان و بازیگران فیلم شبیه ساز بیشتر آشنا شوید، با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دانلود فیلم سینمایی شبیه ساز
دانلود فیلم سینمایی شبیه ساز

عوامل فیلم سینمایی شبیه ساز

فیلم سینمایی شبیه ساز در سال 2023 در کشور کانادا به کارگردانی اوریل مولن ساخته شد. در این فیلم هنرمندانی همچون رابی امل، جوردانا بروستر، سیمو لیو، سم ورثینگتون، الیسیا سانز، مایکونگوین، ماسا لیزدک، کریستین ال، نگوین، امانوئل کابونگو، سامانتا هلت، کیتان کرش، ویناهیر، مرسدس لگت و غیره بازی می کنند. فیلنامه این فیلم را رایان کریستوفر چرچیل نگارش کرده است. تهیه کنندگی فیلم شبیه ساز را مشترکا ونسا امودئر، پیتربیوان، کرک دامیکوفتیم دویرون، سامی فاریر، دویرون، سامی فاریر، دیوید گندرون بر عهده داشتند. فیلم برداری فیلم شبیه ساز را راس دی یونک انجام داد. همه ی عوامل فیلم سینمایی شبیه ساز به خوبی از عهده ی کارشان برآمدند و فیلمی موفق تولید کردند.

اکران فیلم شبیه ساز

فیلم شبیه ساز در 7 اوریل سال 2023 در کشور کانادا به صورت محدود اکران شد. سپس در همان سال در کشورهای انگلستان، کانادا، استرالیا، برزیل، ایتالیا، فرانسه، المان، اسپانیا، چین، کره جنوبی، سوئد، هلند، دانمارک، فنلاند، بلژیک، تایوان و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر می گردد.

خلاصه فیلم سینمایی شبیه ساز

فیلم سینمایی شبیه ساز در مورد زنی است بنام فی که شوهرش فوت شده است. او می خواهد یک اندروید شبیه شوهرش بسازد و با او رابطه برقرار کند. اما فی نمی تواند به همان شکلی که شوهرش را دوست داشته است شبیه ساز نمی تواند عشق او را جواب دهد. فی نمیتواند عاشق این اندروید که شبیه ایوان شوهرش است شود و عشق او را بی پاسخ میگذارد؛ ولی در این راه فی در میان حوادثی قرار می کیرد و در مسیر یک ماموریت دولتی قرار می گیرد.

دانلود فیلم سینمایی شبیه ساز

لینک دانلود فیلم سینمایی شبیه ساز

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا