فیلم و سریال

دانلود فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

نقد و بررسی فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم سینمایی زمین سرگردان 2 را می توانید با کیفیت های مختلف در مجله ی بت کلونی انجام دهید. فیلم سینمایی زمین سرگردان 2 در سال 2022 در کشور چین منتشر شد. فیلم سینمایی زمین سرگردان 2 فیلمی اکشن، درام و ماجراجویی است و بینندگان خیلی زیادی دارد. قسمت اول فیلم زمین سرگردان 2 با استقبال خوبی روبرو شد و سازندگان را تشویق کرد تا قسمت دوم این فیلم را تولید کنند.

پس از استقبال زیاد از قسمت اول این فیلم در سال 2019 سازندگان تلاش کردند تا قسمت دوم این فیلم را منتشر کنند. پس از 3 سال نسخه دوم زمین سرگردان در سال 2023 در کشور چین اکران شد. فیلم سینمایی زمین سرگردان 2 برای افراد زیر 17 سال مناسب نیست. برای آشنایی بیشتر با خلاصه ی فیلم سینمایی زمین سرگردان 2 با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دانلود فیلم سینمایی زمین سرگردان 2
دانلود فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

عوامل فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

فیلم زمین سرگردان 2 را فرانت گوو کارگردانی و تویسندگی کرد. در فیلم زمین سرگردان 2 بازیگران معروف و مشهور همچون اندی لاو، وو جینگ، زینا بلاهوسوا، فنگی ژانگ، انیل جوزف، ماتیاس لوریری، رجینا وان، جرمیا بلیکلی و ژی وانگ ایفای نقش کرده اند. فیلم سرگردان 2 پس از اکران کسترده در چین در کشورهای دیگر همچون المان، انگلستان، اتریش، فنلاند، استرالیا و غیره هم زمان به صورت اینترنتی منتشر شد.

خلاصه فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

فیلم سینمایی زمین سرگردان 2 در مورد انسان هایی است که موتورهای عظیمی را روی سطح زمین طراحی کردند. آن ها برای رسیدن به این مرحله باید از کائنات خطرناک عبور کنند. در این فیلم برای نجات زمین جوانان یک بار دیگر با هم متحد شوند تا مسابقه ای را با زمان برای مرگ و زندگی اغاز کنند. در این فیلم انسانها پس از مطلع شدن از اینکه خورشید در حال سوختن و نابود شدن است. موتورهای بزرگی طراحی و شروع به ساخت ان می کنند. تا زمین را به سمت منظومه شمسی جدید هدایت کنند و سرنوشت انسانها به دست افراد کمی سپرده شود تا با تلاش و شجاعت خود این هدف را به سرانجام برسانند.

نقد و بررسی فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

زمین سرگردان دو محصول سال 2023 در کشور کره ی جنوبی است. این فیلم زمین سرگردان توانست در سایت محبوب آی ام دی بی امتیاز 7.2 را کسب کند. همان طور که می دانید امتیاز 7.2 برای یک فیلم علمی تخیلی محصل کره ی جنوبی بسیار عالی است.

دانلود فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

لینک دانلود فیلم سینمایی زمین سرگردان 2

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا