شرطبندی

دانلود بازی پاسور یازده دو نفره

بازی قدرتمند پاسور یازده

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود بازی پاسور یازده دو نفره را در ادامه ی این مطلب از بت کلونی به صورت کامل مطالعه کنید. یکی از بازی های زیبا و جذاب همین پاسور یازده دو نفره بر روی موبایل های اندرویدی می باشد. طراح آن نیز برنامه نویسان ایرانی هستند. در این بازی پاسور امکان این هست که دو نفره یا چهار نفره بازی کنند و با آن لذت بسیاری ببرند. با این بازی ها هر شخصی می تواند خودش را به چالش بکشد. بازی به صورت چهار برگ انجام می شود در صورتی که پاسورهای دیگر بدین صورت نمی باشند. با هوش مصنوعی و تاکتیک هایی که می شود به کار بست به راحتی می توانید حریف مقابل را شکست دهید.

اگر بازی را هر بازیکنی رها کرده باشد می تواند دوباره شروع به بازی نماید و این جذابیت بازی را افزایش می دهد. این بازی دارای تنظیمات خاصی هستند که باعث لذت می شوند. نکته ای که در این بازی وجود دارد این است که که در بازی پاسور یازده امکان اینکه با بازیکنان دیگر از سراسر کشور به صورت آنلاین نمیشود بازی کرد.

دانلود بازی پاسور یازده دو نفره
دانلود بازی پاسور یازده دو نفره

تاریخچه بازی پاسور یازده دو نفره

بازی پاسور یازده یا همان پاسور چهار برگ یک بازی جذابی می باشد که می توان گفت ریشه آن در خاورمیانه است. این بازی هم طرفداران بسیاری دارد. البته این بازی به بازی هفت خاج هم معروف است. در این بازی هر کدام از رقبا که به امتیاز 64 برسد، بازی را برنده می شود. این بازی به دو صورت دو نفره و چهار نفره بازی می شود در بازی پاسور یازده دو نفره که این مقاله درباره آن میباشد بین دو نفر انجام می شود. دو بازیکن روبروی هم قرار می گیرند و به صورت شراکتی امتیازاتی برای خود کسب می نمایند و در آخر بازی، برنده و بازنده مشخص میشود.

ویژگی های پاسور یازده

از ویژگی های خوب این بازی می توان به کم حجم بودن و رایگان بودن بازی، بازی چند نفره پاسور با دو حالت دو نفره و یا چهار نفره، داشتن تنظیمات متفاوت و تنظیمات فعال سازی، امکان بازی کردن به صورت هوش مصنوعی و سطوح بازی بسیار سخت با تعیین سرعت بازی می شود اشاره کرد.

ویژگی دانلود پاسور یازده

دانلود پاسور یازده دارای ویژگی های مثبتی می باشد که می تواند به چند مورد آن اشاره کرد. ادامه بازی: می توانیم بازی را در جایی رها کنیم و دوباره در زمان مناسب به بازی برگردیم. داشتن هوش مصنوعی پیشرفته: در این صورت می توانیم با حریف های بسیار قدرتمند کامپیوتر وارد بازی شویم و این طور خودمان را به چالش بکشیم. لازم به ذکر است که این را بدانیم که هوش مصنوعی به هیچ وجه از تصاویر کارت های ما اطلاعی ندارد. تنها دلیلی که می تواند بازی کند و جلو بیاید بر اساس تحلیل هایی است که انجام می دهد.

تنظیمات برنامه: یک بازیکن می تواند سرعت بازی را تنظیم نماید. اگر بخواهد می تواند سور ها را فعال نماید یا اینکه غیرفعال کند و صدای بازی را می تواند قطع کند. همچنین می تواند پس زمینه کارت ها را تغییر دهد و محیط بازی را طوری درست کند که باب میل خودش می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا