فیلم و سریال

دانلود فیلم سینمایی بدون سانسور زیرنویس فارسی

نام چند فیلم بدون سانسور زیرنویس فارسی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم سینمایی بدون سانسور زیرنویس فارسی را در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی انجام دهید. در این مقاله به معرفی چند فیلم سینمایی بدون سانسور با زیر نویس فارسی می پردازیم. برای اشنایی شما با اینگونه فیلم شروع به بررسی چندین فیلم بدون سانسور بازیر نویس فارسی می کنیم.

دانلود فیلم سینمایی بدون سانسور زیرنویس فارسی
دانلود فیلم سینمایی بدون سانسور زیرنویس فارسی

دانلود فیلم avatar بدون سانسور بازیر نویس فارسی

فیلم اواتار یک فیلم اکشن، علمی تخیلی، فانتزی و ماحراحویی می باشد. فیلم سینمایی آواتار در سال 2022 در کشور امریکا تولید و منتشر شد. زمان پخش فیلم اواتار 3 ساعت و 12 دقیقه و برای سنین بالای 14 سال محاز است. کارگردان این فیلم زیبا حمز کامرون می باشد که از بازیگران معروف و مشهور در این فیلم استفاده کرده است.

دانلود فیلم پاتان بدون سانسور با دوبله فارسی

فیلم سینمایی پاتان یک فیلم اکشن، درام و هیجان انگیز در سال 2023 کشور هند تولید و منتشر شد. و زمان پخش این فیلم اکشن 2 ساعت و 26 دقیقه می باشد. فیلم پاتان به زبان هندی و دوبله به فارسی و زیر نویس فارسی است. در فیلم پاتان کارگردان مشور هند، سعی کرده از بازیگران خوب و سرشناس استفاده کند. داستان فیلم پاتان در باره خانه های بزرگی است که در زمان قدیم ثروتمندان در ان زندکی می کردند. اما در حال حاضر در این خانه های بزرگ خلافکاران و جنایتکاران شهر سکونت دارند. یک پلیس مخفی که شریک پدرش و دیگران در این خانه ها هستند پیکیری می کند. تا انها را دستگیر و به سزای عملشان برساند.

دانلود فیلم حان ویک 4 بدون سانسور با دوبله به فارسی

فیلم سینمایی جان ویک 4 یک فیلم اکشن، جنایی، هیجان انگیز در سال 2023 در کشور امریکا منتشر شده است. زمان پخش این فیلم 2 ساعت و 49 دقیقه است. فیلم جان ویک 4 به زبان انگلیسی و دوبله به فارسی با زیر نویس فارسی است. در این فیلم هم کارگردان و بازیگران خوب امریکایی با حضور خود سعی براین داشتند که فیلم جذاب برای بینندگان رقم بزنند.  داستان فیلم جان ویک 4 در باره ادامه ماحراجویی جان ویک است . که همانطور که در قسمت های قبلی دنبال انتقام بوده و اکنون هم دنبال کرفتن انتفام است. جان میک سعی و تلاش می کند تا انتقام سختی از جنایتکاران بکیرد.

دانلود فیلم سریع و خشن بدون سانسور با دوبله به فارسی

فیلم سریع و خشن یک فیلم اکشن، جنایی و ماجراجویی محصول کشور امریکا و در سال 2023 منتشر شده است. فیلم سریع و خشن به زبان انگلیسی بازیر نویس فارسی می باشد. مدت زمان پخش این فیلم جذاب 2 ساعت و 21 دقیقه ، و برای تمام سنین مجاز می باشد که شما میتوانید با دانلود این فیلم زیبا در کنار خانواده از دیدن ان لذت ببرید. داستان این فیلم از انجایی شروع میشود که دام تورتو و خانواده اش هدف انتقام جوی هرنان ریس قرار می کیرند. هرنان ریس سلطان مواد مخدر و یک جنایتکار می باشد. دام تورتو در فیلم سریع و خشن سعی می کند تا با هرنان ریس مبارزه کند تا هرنان را از خانواده اش دور کند.

دانلود فیلم کارفردا بدون سانسور بازیر نویس فارسی

فیلم کارفردا در سال 2023 در کشور امریکا تولید و منتشر شده اسفیلم کار فردا به زبان انگلیسی و دوبله به فارسی می باشد. فیلم کارفردا یک فیلم جذاب اکشن و برای تمام سنین مجاز است. در این فیلم هم مثل فیلم های قبلی کارگردان و بازیگران معروفی ایفای نقش کرده اند. داستان این فیلم راجب دزدانی است که این دزدان از دارویی استفاده می کنند که این دارو به انها اجازه میدهد تا اگاهی های خود را با اینده خود معامله کنند تا این دزدان بتوانند اسرار فردا را بدزدند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا