حاشیه

تیپ جورجینا در قطر

جواهرات جورجینا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیپ جورجینا در قطر توانست جنجال های زیادی در میان طرفدار های رونالدو ایجاد کند. جورجینا همسر فوتبالیست مشهور دنیا کریس رونالدو است. خانم جورجینا مدل معروف برندهای جهانی است. رودریگز به خاطر مدل بودن رژیم غذایی خود را همراه با ورزش های مناسب بدن سازی را رعایت می کند. بیشتر لباس های جورجینا از پارچه های براق تشکیل شده است. خانم رودریگز اکثرا با لباس های لختی تبلیغات می کند. خانم جورجینا به خاطر تشویق همسرش کریس رونالدو در کشور قطر تیپ خاصی را زد.

همه از دیدن لباس جورجینا تعجب کردند. رودریگز با لباس کاملا آستین دار در استادیوم به همراه فرزندانش حاضر شد. جورجینا اهمیت زیادی به آداب و سنت هات کشور های مختلف جهان می گذارد و برای هر کشوری که می رود لباس مخصوص آن جا را می پوشد. این احترامی است که خانم رودریگز برای همه مردمان قائل است. برای آشنایی بیشتر با حواشی جورجینا در قطر با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

تیپ جورجینا در قطر
تیپ جورجینا در قطر

جواهرات جورجینا

خانم جورجینا طلا و جواهرات زیادی دارد. رودریگز در بازی کریس رونالدو در قطر با تیپ خاصی که زده بود جواهراتی را انداخته بود که به سبک لباسش هم خونی داشت. جورجینا حلقه نامزدی خود را با ساعت گران قیمتش گردنبند زیبای پر زرق برق خود را طوری با لباس هایش ست کرده بود که توجه همه مخاطبان فوتبال جهان را به خودش جلب کرده بود. ارزش جواهرات به قدری زیاد بود زبان زد مردم شد. برای آشنایی بیش تر با مستند جورجینا با ما همراه باشید.

مستند جورجینا

جورجینا در طول زندگی خود فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. درباره جورجینا مستندی ساخته شد که زندگی جورجینا را به تصویر کشید. چند سالی که خانم جورجینا همسر بازیکن مشهور فوتبال جهان آقای کریس رونالدو می باشد. خانم رودریگز در کنار رونالدو و فرزندانش زندگی آرام وبی حاشیه ای را تجربه می کند. برای اطلاع از فعالیت های خانم جورجینا در اینستاگرام با ما همراه باشید.

اینستاگرام جورجینا

جورجینا رودریگز در اینستاگرام خود بسیار فعال است. او در بازی قطر مدام پست های تشویقی از همسرش رونالدو را می گذاشت و لایک های زیادی می خورد. خانم رودریگز از عکس های خود که تیپ خاص مخصوصا کشور قطر را زده بود و لباس پوشیده و جواهرات زیبای خود را منتشر می کرد. فالوورهای جورجینا برایش کامنت های زیبایی می گذاشتند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا