فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال غنا در جام جهانی قطر

حسرت غنا برای صعود به مرحله حذفی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال غنا یکی از نمایندگان قاره آفریقا در جام حهانی 2022 قطر بود. غنا در این رقابت ها با برد خود در مقابل تیم ملی فوتبال کره جنوبی رکورد شکنی کرد و اولین برد خودش را در ادوار جام جهانی به دست آورد. اگر چه بهترین عملکرد تیم غنا در همین جام جهانی رقم خورد اما آن ها باز هم موفق به صعود از مرحله گروهی خود نشدند. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با سرمربی تیم ملی غنا و بازیکنان این تیم بیش تر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

تیم ملی فوتبال غنا

سرمربی تیم ملی فوتبال غنا

اتو آدو که به صورت موقت به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال غنا انتخاب شد وظیفه سرمربیگری این کشور را در جام جهانی 2022 قطر بر عهده داشت. اتو آدو بعد از اتمام جام جهانی و ناتوانی در صعود از مرحله از سمت خودش کناره گیری کرد. آدو بیان کرد که دوست دارد در تیم فوتبال دورتموند فعالیت خودش را ادامه بدهد.

گروه غنا در جام جهانی قطر

غنا یکی دیگر از تیم های حاضر در جام جهانی 2022 قطر می باشد. غنایی ها در یک بازی سخت و حساس توانستند رقیب دیرینه خودشان را یعنی نیجریه را شکست دهند و راهی جام جهانی شوند. تیم ملی فوتبال غنا در جام جهانی فوتبال قطر با قید قرعه در گروه H قرار گرفت. غنا در این گروه با تیم های بزرگی از جمله پرتغال، کره جنوبی و اروگوئه به رقابت پرداخت. سرانجام با یک پیروزی از صعود به مرحله حذفی بازماند و حذف شد.

عملکرد غنا در جام جهانی قطر

تیم ملی غنا در نخستین بازی خود در مقابل پرتغال بر خلاف بازی خوبش با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد. شاگردان اتو آدو در دومین بازی خود موفق شدند تیم ملی فوتبال کره جنوبی را با تیجه 3 بر 2 شکست بدهند و رکوردشکنی کنند. غنا که هنوز هم شانس صعود از مرحله گروهی را داشت در بازی آخر خود از پس اروگوئه بر نیامد و با 3 امتیاز به عنوان تیم آخر حذف شد.

بازیکنان غنا در جام جهانی قطر

لارنس آتی، ابراهیم دانلاد، عبدالمناف نورالدین، طارق لمپتی، دنیس اودی، محمد سالیسو، جدعون منساه، جوزف اودو، بابا رحمان، دنیل آمارتی، الکساندر جیکو، آلیدو سیدو، توماس پارس، الیشا اوسو، کوفی کیره، آندره آیو، دنیل افری، محمد قدوس، عبدالصمد، فاتاوو ایسهاکو، جردن آیو، عثمان بوکاری، ایناکی ویلیامز، سلیمانا، کمال سواح و آنتوان سیمنیو بازکنان تیم ملی فوتبال غنا برای حضور در جام جهانی فوتبال قطر بودند.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا