پیش بینیشرطبندی

اپلیکیش سایت شرطبندی حضرات

دانلود اپلیکیشن حضرات

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

معرفی سایت حضرات

سایت حضرات از قدیمی ترین و معروف ترین سایت های شرطبندی در ایران است. این سایت به دست پویان مختاری میچرخد. کلمه حضرات جزو تیکه کلمه های پویان مختاری بود که بعد از واگذاری این سایت به او، اسم این سایت به حضرات تغییر پیدا کرد.

این سایت به تیلیغات گسترده افرادی مثل نیلی افشار، مونیگو و خود پویان مختاری تواست به سرعت کاربران خود را پیدا کند. در دوران کرونا و بالا رفتن استفاده از شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، فرصت خوبی برای رشد افراد بود. افرادی مثل امیر تتلو، دنیا جهانبخت، پویان مختاری و ندا یاسی و .. توانستند با فعالیت چند برابری و لایو های شبانه فالوور های خود را بالا برده.

شرطبندی
شرطبندی

ویژگی های سایت حضرات

سایت حضرات با تیم پشنیبانی بالا و قوی خود همواره منتظر حل مشکلات شما هستند. اگر مشکلی برای شما پیش آمد، با پیام دادن به پشنیبانی این سایت ظرف پند ساعت به شما راه حل گفته خواهد شد.
از دیگر ویژگی های مثبت این سایت، میتوان به معلوم بودن افراد پشت این سایت و آشکار بودن تیم مدیریتی این سایت اشاره کرد. به طور 100 درصد این موضوع از احتمالات پیش رو جلوگیری نخواهد کرد اما خیلی بهتر از سایت های دیگر میتواند عمل کند و از اتفاقات احتمالی جلوگیری کند.

اپلیکیشن سایت حضرات

حضرات برای راحنی شما کاربران، و جلوگیری از کندی سرعت و همچنین فیلترینگ سایت، اپلیکیشنی طراحی کرد که به شما قابلیت انجام تمام بازی هارا بدون ورود به سایت میدهد. دیگر مشکلات قبلی را شما نخواهید داشت و به راحتی میتوانید هر فعالیتی که دارید را انجام بدهید.

لینک دانلود اپلیکیشن حضرات

بازی های سایت حضرات

سایت شرطبندی حضرات دارای بازی های فعال بسیار زیاد و متنوعی است. این بازی ها شامل پیش بینی انواع بازی های ورزشی روز، انواع بازی های کارتی و همینطوری دیگر بازی هایی مثل تخته، پوکر، انفجار و … است.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا