رپ فارسیموسیقی

دیس حصین و فدایی

بیو گرافی و توضیحات کامل بیف حصین و فدایی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

در این مطلب ماجرای دیس حصین و فدایی را می خوانید. با مجله بت کلونی همراه باشید. حضین و فدایی از خوانندگان معروف ایران می باشند که در سال های اخیر طرفداران زیادی را به دست آوردند.

اشکان فدایی کیست؟

اشکان فدایی در آذر ماه سال ۱۳۶۹ در تهران به دنیا آمد. او ترانه سرا، آهنگساز و خواننده می باشد. او از محبوبیت بالایی
در میان مردم برخوردار است. اشکان در سبک هیپ هاپ و رپ فعالیت می کند و تا به الان با خوانندگان زیادی همکاری داشته .
فدایی
اشکان فدایی

حصین ابلیس کیست؟

حسین رحمتی از بهترین رپر های نسل یک رپ فارس است. او خودش را به صورت حصین ابلیس معرفی کرده است. حصین در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۶۷ در شهر مشهد متولد شد. حصین ابلیس از سال 79 فعالیت رسمی و حرفه ای خودش را در سبک رپ آغاز کرد و تا به الان فعالیت خودش را ادامه داده است.

تهدید

در اکثر درگیری رپر ها با توجه به اینکه رپر های رپ فارس جز بی اعصاب ترین رپرها هستند و البته بسیار زیاد اعتراضی هم هستند؛ بیشتر وقت ها یکدیگر را حسابی تهدید می کنند. در اجرای زنده دیس فدایی به حصین که در اینستاگرام اشکان فدایی منتشر شد. او حصین را حسابی شخصیتش را خراب کرد و حرف های او را توخالی بیان کرد. همچنین دیس فدایی به حصین یکی از اجراهای بی نظیری بود که پیشنهاد می کنیم آن را در اینستاگرام او ببینید.

اولین دیس

اولین دیس را اشکان فدائی به طور زنده منتشر کرد و حصین ابلیس را با حرف های اش سبک کرد و گفت حرفاش تو خالی مثل طبل است و اینطوری اولین درگیری شروع شد.
دیس بک اول حصین ابلیس که از حرف های اشکان فدائی ناراحت و اعصبانی شده بود در لایوی در اینستا جوابش را داد و اشکان فدائی دیس کرد.

دومین دیس

سال 1391 بود اشکان فدائی و قاف دیس هشتاد را منتشر کردند. مخاطب این دیس هم رضا پیشرو بود هم حصین ابلیس با این ترک جواب کسانی که اشکان فدایی و ملتفت را دیس می کردند داده شد و نیازی به ادامه دیس و دیس بک نبود.

دیس بک دوم

اشکان فدایی که کار را تمام شده می دانست، حصین ابلیس دست به کار شد و سال 1400 دیس بک Q69 را منتشر کرد. با این دیس رسما کار اشکان فدائی تمام شد. حتی این دیس جز بهترین دیس های ایرانی است. ‌

غول آخر

اشکان فدائی بعد از چند روز ترک فاتحه را منتشر کرد که این قوی ترین دیس بین دیس ها بود. اشکان فدائی، حصین ابلیس را کوبید و او را چاپلوس آخوند و بیت رهبری خواند.

بهترین

برنده این دیس بازی را اشکان فدائی می توان دانست. حتی تمام هواداران حصین این موضوع را قبول کردند که برنده این دیس اشکان فدائی بود.

بت

حصین ابلیس مدیریت سنگین بت را بر عهده دارد. او نصف درآمدش از سنگین بت هست. اشکان فدائی به این موضوع اشاره کرده است. او بت را دزدی می داند و هم حرام می خواند و می گوید حصین ابلیس یک دزد است و اگر بت نداشت الان داخل ایران بود.
5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

Famosh

با مطالب متفاوت در خدمت شما هستم امیدوارم رضایت داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا