پیش بینی فوتبالشرطبندیفوتبالورزشی

برسی بازی منچستر یونایتد و چلسی ( آنالیز و ترکیب و … )

هفته 32 ام لیگ برتر انگلیس

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

در هفته 37 ام لیگ برتر انگلیس یا همان پریمیر لیگ، منچستر یونایتد باید به مصاف چلسی برود.

برسی بازی منچستر یونایتد و چلسی

در این هفته بازی نسیتا حساسی برای منچستر یونایتد است. آن ها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در این هفته های پاینانی تمام تلاش خود را میکنند. همچنین بالاتر از خود منچستر سیتی، آرسنال و نیوکاسل را دارند. من یو با 69 امتیاز در رده 4 ام لیگ برتر انگلیس قرار دارد. همچنین چلسی بحران زده با 43 امتیاز در رده 12 این لیگ قرار دارد.
چلسی این فصل به دلیل نا کارآمدری مدیریت جدید خود و استفاده نادرست از سرمایه و خرید بازیکنان نا کار آمد و همچنین اخراج مربی خود در اواسط فصل باعث افت شدید شد و باخت های بسیاری را تجربه کردند.

منچستر یونایتد
منچستر یونایتد

بازی های اخیر منپستر یونایتد

منچستری که فصل را بسیار خوب شروع کرد و یکی از شانس های قهرمانی بود، به دلیل مصدومیت های شدید و از دست دادن امتیاز های راحت، این شانس را از دست داد. آن ها در بازی اخر خود با نتیجه 1 بر 0 بورنموث رو شکست دادند. همچنین در بازی قبل آن نیز با نتیجه 2 بر 0 ولورهمتون را شکست دادند.

بازی های اخیر چلسی

چلسی نیز آخرین بازی خود را با قهرمان این قضل لیگ برگزار کرد. آن ها در مقابل منچستر سیتی قرار گرفتند اما آن طرف پپ با ترکیب دوم خود به زمین آمد. با این جال آن ها نیز با گل خولیان آلوارزی که جایگزین ارلینگ هالند شد، با نتیجه 1 بر 0 پیروز شدند.

همچین بازی فبلی خود را یاران چلسی در برابر ناتینگهام فارست به نتیجه تساوی 2 بر 2 رسیدند.

ترکیب منچستر یونایتد و چلسی در بازی امشب

دخیا، لوک ش او، وار ان، لی ندلوف، ف ن بیزاکا، اریک سن، کاس میرو، فر ناندز، آنتون ی، سا نچو و رش فورد یاز ده مردی هستند که ت ن هاخ به م صاف چل سی می‌فرستد.
در ترکیب تیم چل سی ک پا، س یلوا، فوفانا، چالوبا، انزو فر ناندز، لو فتوس چ یک، ها ل، آزپ لی کوئ تا، گل گر، ه اورتز و است رلینگ با تص میم لمپ ارد از ابتدا در زم ین حضور خواهندیافت.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا