حاشیه

مراسم ازدواج مهدی طارمی در پرتغال

حواشی و شایعات مراسم ازدواج مهدی طارمی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مهدی طارمی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس بوده است. آقای طارمی پله های ترقی را در پرسپولیس طی کرد و با بازی در تیم ملی شهرت پیدا کرد و خیلی زود  بازی در لیگ اروپا را تجربه کرد. طارمی در بیشتر بازی ها خوب درخشیده و گلزنی کرده است. مهدی در حال حاضر قراردادی را با تیم ریوآوه پرتغال به مدت دو سال بسته و در کشور پرتغال زندگی می کند. برای آشنایی با زندگی شخصی و حواشی مهدی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

مراسم ازدواج مهدی طارمی در پرتغال
مراسم ازدواج مهدی طارمی در پرتغال

مراسم ازدواج طارمی

مهدی درباره ازدواج خود می گوید این خبر های که در فضای مجازی پیچیده است را رد می کنم. همه را دروغ محض می دانم. مراسم عقد آقای طارمی به طور خانوادگی در بوشهر برگزار شد. مهدی می گوید خبری که دال بر عروسی میلیاردی من است صحت ندارد. این خبر فقط به خاطر زیاد کردن بازدید کنندکان در فضای مجازی منتشر شده است.

بیوگرافی مهدی طارمی

مهدی متولد بیست و هفت تیر هزار و سی صد و هفتاد و یک در شهر زیبای بوشهر است. آقای طارمی بازیکن فوتبال اهل کشور ایران است. مهدی در تیم ملی بازی می کند و در فوتبال پست مهاجم را دارد. تحصیلات طارمی دیپلم است و مادرمهدی خانه دار است و پدرش از بازیکن های قدیم فوتبال است و طارمی یک خواهر و برادر نیز دارد. برای آشنایی با همسر مهدی ما را همراهی کنید.

همسر مهدی طارمی کیست؟

تاکنون از زندگی شخصی مهدی طارمی و همسرش چیزی منتشر نشده است. خبر هایی را که در اینستاگرام و یارسانه ها می شنویم یا می خوانیم حواشی بیش نیست. هنوز حقیقت را نمی دانیم تا این که خود آقای طارمی این خبر ها را تایید کند و خبر ازدواج خود را با عکس یا فیلم رسانه ای کند. در صورتی که خبر جدیدی از زندگی شخصی مهدی طارمی و همسرش به دستمان رسید، در همین مطلب به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

مهدی طارمی و آنا وکیلی

پیش از این هم شاهد رابطه آقای طارمی با مدل مشهور کشور ایران خانم آنا وکیلی بودیم. با این وجود مهدی رابطه خود را با این مدل جنجالی رد کرد. هر اتفاق و رابطه ای که بین مهدی و آنا بیفتد را در همین مطلب به اطلاع شما کاربران عزیز خواهیم رساند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا