فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال مکزیک در جام جهانی قطر

حذف مکزیک در جام جهانی قطر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال مکزیک با وجود یک برد و یک تساوی در جام جهانی فوتبال قطر باز هم به مرحله بعد صعود نکرد و حذف شد. مکزیک یکی از نمایندگان قاره آمریکای شمالی در این تورنومنت زیبا و دیدنی بود که با بد شانسی از صعود به مرحله بعد بازماند و حذف شد. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیات عملکرد تیم ملی مکزیک در جام جهانی قطر بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال مکزیک در جام جهانی قطر

سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک

مارتینو وظیفه سرمربیگری تیم ملی مکزیک را در جام جهانی 2022 قطر برعهده داشت. او بعد از حذف شدن از مرحله گروهی خودش را مقصر تمامی اتفاقات دانست. این در حالی است که تیم ملی مکزیک در این رقابت یک تساوی و یک برد به دست آورد و نسبت به برخی از تیم های حاضر در قطر عملکرد نسبتا خوبی داشت.

گروه مکزیک در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال مکزیک که یکی از موفق ترین تیم های در رقابت های جذاب و حساس جام جهانی می باشد در این دوره نیز حضور داشت. مکزیک به عنوان یکی از تیم های حاضر در گروه C با تیم های آرژانتین، لهستان و عربستان به رقابت پرداخت.

عملکرد تیم ملی فوتبال مکزیک در جام جهانی قطر

مکزیک در جام جهانی فوتبال 2022 قطر در نخستین بازی خودش به در مقابل لهستان قرار گرفت. مکزیکی ها بازی اول را با نتیجه صفر بر صفر مساوی کرد. تیم ملی مکزیک دومین بازی خودش را در مقابل آرژانتین با نتیجه 2 بر 0 به حریف واگذار کرد. مکزیک با وجود برد 2 بر 1 در مقابل تیم ملی فوتبال عربستان از صعود به مرحله بعدی باز ماند.

تیم ملی مکزیک با 4 امتیاز به عنوان تیم سوم حذف شد.

بازیکنان مکزیک در جام جهانی قطر

گی یرمو اوچوا، آلفردو تالاورا، رودولفو کوتا، سزار مونتس، خسوس آنگولو، نستور آرائوخو، هکتور مورنو، یوهان واسکز، جراردو آرته آخا، خسوس گایاردو، خورخه، کوین آلوارز، روبرتو آلوارادو، ادسون آلوارز، دیگو لاینس، اوریل آنتونا، هکتور هررا، آندرس گواردادو، اریک سانچز، کارلوس رودریگز، لوئیس جراردو چاوز، لوئیس رومو، اریک گوتیرزو اوربلین پیندا، تکاتیتو کورونا، روخلیو فونس موری، سانتیاگو خیمنز، چاکی لوزانو، رائول خیمنز، هنری مارتین و الکسیس وگا بازیکنان تیم ملی مکزیک برای رقابت در جام جهانی 2022 قطر بودند.

شما عزیزان برای پیش بینی آنلاین رقابت های معتبر ورزشی می توانید بر روی لینک انتهاب متن کلیک کنید.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا