پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

بازی امروز پرسپولیس و استقلال 16:00(ترکیب + آنالیز و …)

آنالیز بازی شهر آورد امروز

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هفته 27 ام لیگ ایران

در هفته 27 ام از لیگ خلیج فارس ایران، پرسپولیس و استقلال باید به مصاف یکدیگر بروند. این بازی تا حدودی میتواند نتیجه قهرمان این فصل را مشخص کند و فاصله زیادی را با دیگر رقبا ایجاد کند. در حال حاظر، در جدول لیگ ایران، استقلال با 55 امتیاز به علت تفاضل گل بالاتر نسبت به سپاهان در رده اول، سپاهان دوم و پرسپولیس نیز با 54 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت.

پرسپولیس با سرمربی گری یحی گل محمدی و استقلال با ساپینتو آخریت نمرین خود را در روز گدشته انجام دادند و امروز از ساعت 16 آماده تقابل با بکدیگر میشوند.

آنالیز آخرین بازی پرسپولیس و استقلال

هر دو تیم برای نگه داشتن خود در کورس قهرمانی، تمام سعی خود را برای بردن بازی ها انجام میدهند. استقلال در آخرین بازی خود با نتیجه پر گل 6 بر 1 تیم هوادار را شکست داد. این بازی در استادیوم آزادی و در مقابل هواداران استقلال صورت گرفت. آخرین گل این مسابقه را حسینی، دروازه بان استقلال از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرد. همچنین دو بازی قبل را نیز استقلال با نتیجه 1 بر 0 آلمینیوم اراک را شکست داد.

پرسپولیس
پرسپولیس

اما در آن طرف میدان، پرسپولیس در بازی آخر خود، در مقابل مس کرمان، در روز جمعه 25 فروردین، با نتیجه 3 بر 1 پیروز شد. گل های پرسپولیس را در این بازی سعید صادقی، و دو گل با ضربه پنالتی توسط گولسیانی زدند. همچنین دو بازی قبل را پرسپولیس با نتیجه 3 بر 0 در مقابل ملوان پیروز شد.

ترکیب بازی پرسپولیس و استقلال

نرکیب احتمالی پرسپولس:
علیرضا بیران وند، گئورگی گولس یانی، علی نعم تی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی فر، سر وش رفیعی، میلاد س رلک، سعید صا دقی، مه دی ترابی، عی سی آل ک ثیر و مهدی عبدی

ترکیب احتمالی استقلال:
حس ین حسینی، رافائل سی لوا، عارف غلامی، ج عفر سل مانی، کوین یا مگا، روزب ه چش می، سعید مهر ی، آر ش رضاوند، مهدی قایدی، محم د مح بی و ارسلا ن مطهری

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا