فیلم و سریال

دانلود فیلم پولاریس با هنرنمایی بهرام رادان

نقد و بررسی فیلم پولاریس

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود فیلم پولاریس برای مخاطبان فیلم و سریال نکته ای است که همواره مردم به دنبال یافتن راهی برای رایگان بودن آن هستند. این فیلم سینمایی با هنرنمایی ایرانیان ساخته شد و جوایز زیاد را از آن خود کرد. بت کلونی بازیگران حاضر در این فیلم سینمایی را برای شما عزیزان معرفی می کند. همچنین حواشی و شایعات به وجود آمده در مورد آن را بررسی می کنیم.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانلود فیلم پولاریس

فیلم و سریال از زمان های قدیم تا به امروز هواره مورد توجه انسان بوده است. در گذشته که رایانه ها پیشرفت چندانی نکرده بودند سینما ها بهترین سرگرمی برای مردم بودند. فیلم سینمایی polaris که کارگردانی آن را زنی ایرانی به نام سودابه مرادیان (به انگلیسی Soudabeh Moradian) بر عهده داشت. سودابه از دختران موفق ایران زمین می باشد که کالفرنیا ایالات متحده آمریکا زندگی می کند.

داستان فیلم پولاریس

اغلب مردم برای دیدن یک فیلم ابتدا خلاصه داستان آن را می خوانند. به همین خاطر تیم بت کلونی بخش های کوتاهی از این فیلم را برای مخاطبان خود بیان می کند. با قبول این نکته که ادامه این مطلب قسمتی از فیلم را اسپویل می کند.

فیلم polaris که به معنای ستاره شمال می باشد در مورد عکاس جنگی است که با مشکلات روحی مواجه می شود. او تلاش می کند تا نکته ای را که همسرش پنهان کرده است را پیدا کند. نقش همسر عکاس جنگی را بهرام رادان ایفا می کرد.

بازیگران فیلم پولاریس

همانطور که می دانید کارگردانی این فیلم را یک دختر ایرانی بر عهده داشت. از همین رو تصمیم گرفت تا از بازیگران فارسی زبان نیز در آن استفاده کند. در واقع حضور هم زمان بازیگران ایرانی و خارجی مهم ترین دلیل محبوبیت این فیلم در سال های اخیر می باشد.

  • آلیتیسیا باخلدا
  • آقای بهرام رادان
  • الیزابت رم
  • رویا تیموریان
  • تاشا اسمیت
  • رایدل دنزی
  • روزبه جنت
  • دایان مارشال

دانلود فیلم پولاریس

با توجه به محدود بودن اینترنت در ایران تیم بت کلونی لینک های دانلود را برای شما عزیزان مهیا می کند. با دنبال کردن شبکه های اجتماعی bet colony می توانید از فیلتر شکن های رایگان سایت استفاده نمایید.

دانلود فیلم پولاریس

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا