حاشیه

ازدواج پویان مختاری

حواشی و شایعات ازدواج پویان مختاری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

ازدواج پویان مختاری به عنوان یک فرد محبوبف اهمیت زیادی برای طرفداران او دارد. پویان مختاری یکی از خوانندگان مطرح ایرانی می باشد که مالک سایت بازی انفجار حضرات است. پویان اولین بار با نیلی افشار در رابطه بود و بعد از ان در کشور ترکیه با یک طراح لباس به نام آناشید حسینی بود. مختاری بعد از مدتی با یک سوپر مدل روس در رابطه و با او عکس هایی را منتشر کرد. در ادامه با بت کلونی همراه باشید.

ازدواج پویان مختاری
ازدواج پویان مختاری

بیوگرافی رادیا رادینوا مدل لباس روس

خانم داریا رادینوا در تاریخ 1372 در کشور روسیه متولد شد و فعالیتش را به عنوان مدلینگ آغاز نمود. هم اکنون خانم داریا در کشور فرانسه می باشد و یک برند از لباس معروف را برعهده دارد. این دو نفر زندگی خود را مدتی قبل شروع کردند و عکس های زیادی را با هم منتشر کردند. پویان مختاری یکی از بلاگر های محبوب کشور ایران محسوب می شود که از مردم ایران حمایت می کند.

ازدواج پویان مختاری با صدف طاهریان

همانطور که آگاه هستید زمان زیادی از جدایی پویان مختاری و نیلی افشار نمی گذرد. اما با گذشت مدتی از جدایی این دو نفر پویان با صدف طاهریان وارد رابطه که با اعتراض تتلو روبرو شد. اما بعد از مدتی دوباره رابطه انها به هم خورد و کار به جدایی کشید. مختاری برای سومین بار با یک مدل روس آشنا شد و با هم عکس هایی گرفتند.

ازدواج پویان مختاری با آناشید حسینی

ازدواج پویان مختاری با آناشید حسینی نیز حواشی و شایعات زیادی را در شبکه های مجازی ایجاد کرد. این خانم اهوازی به عنوان مدل لباس در شهر اهواز شروع به فعالیت نمود. او عنوان نمود که مدل لباس نیست ولی به لباس های خارجی علاقه مند می باشد. خانم حسینی در سال 1397 تصمیم کرفت با پسر سفیر ایران در دانمارک ازدواج کند و همین کار را کرد ولی بعد از مدتی ازدواج انها به طلاق ختم شد و از هم جدا شدند. آناشید بعد از مدتی با مالک سایت حضرات بت آشنا شد و این آشنایی به ازدواج ختم گردید. این خانم ایرانی به پوشش ایرانی علاقه زیادی دارد و هم اکنون در ایران زندگی می کند.

حواشی ازدواج پویان مختاری

آناشید حسینی در فضای مجازی با حواشی زیادی روبرو شد و ازدواج او با یک آقازاده سر و صدای زیادی را به راه انداخت. به نظر می رسد پویان مختاری در حال حاضر با دختری رابطه ندارد و فقط بر روی کار خود تمرکز کرده است. با این وجود جالب است بدانید هر از چند گاهی حواشی و شایعاتی در مورد زندگی شخصی این خواننده محبوب و پرطرفدار در فضای مجازی منتشر می شود. از پویان مختاری به عنوان یک هنرمند مردمی یاد می شود. او در شبکه های مجازی نیز حضور دارد و با منتشر کردن تصاویر شخصی خود در آن به محبوبیت زیادی در میان مردم رسیده است. پویان مختاری تلاش زیادی برای حمایت از مردم می کند. او در طول سال های اخیر موفقیت های زیادی را در زندگی خود به دست آورد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا