فیلم و سریال

نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده

زمان پخش سریال حیثیت گمشده

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

در این مطلب از مجله بت کلونی به نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده می پردازیم. سریال حیثیت گمشده ساخت کشور ایران و در شبکه نمایش خانگی انتشار یافت. این سریال زیبا و جذاب 9 قسمت دارد. سریال حیثیت گمشده یک فیلم درام است. این سریال طوری ساخته شده که برای کلیه سنین مجاز می باشد. و شما میتوانید با دانلود و دیدن در شبکه نمایش خانگی از ان تهره کامل ببرید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده
نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده

عوامل و بازیگران سریال حیثیت

در این سریال بی نظیر سجاد قهرمانی کارگردانی را برعهده داشته است. و نویسنده داستان کار احمد سلکی است. در سریال حیثیت گمشده مهدی حسینی نیا، نادر فلاح، بهاره افشاری، بهزاد خلج، امیر نوروزی، مهدی زمین پرداز، ستاره پسیانی، ارش فلاحت پیشه و بازیگر خردسال آرشیدا درستکار ایفای نقش کرده اند. صدا بردار این سریال کار امین میر شکاری و فیلمبرداری ان کار سامان لطیفیان است. موسیقی متن هنر مسعود سخاوت دوست و طراحی و ترکیب صدا مهرشاد ملکوتی برعهده دارند.

مطالب مرتبط: معرفی بازیگران سریال حیثیت گمشده

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده

داستان این سریال از انجایی شروع می شود. که کودکی بعد از بی تابی و خوردن ارام بخش از بین میرود. و زن ، شوهری که چند سالی است بچه دار نشدند با تلف شدن این بچه به دردسر می افتند. و برای رهایی از این جریان اتفاقاتی برای انها رخ می دهد. انها برای رهایی از این جریان بهای سنگینی باید بدهند. در فیلم حیثیت گمشده نقش این زن و شوهر را بهاره افشاری و مهدی حسینی نیا بازی می کنند.

زمان پخش سریال حیثیت گمشده

سریال حیثیت گمشده را طوری که عنوان شده در روزهای جمعه ساعت 8 صبح است. اما قسمت اول این سریال در روز یکشنبه 25 تیر پخش می شود. این سریال طرفداران زیادی دارد و شما میتوانید با دانلود این سریال در کنار خانواده لذت ببرید.

نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده

سریال حیثیت گمشده که در شبکه نمایش خانگی پخش میشود. با اینکه در بعضی از سکانسها ضعیف عمل کردیده است. اما سریال موفقی بوده ، و طرفداران و مخاطبان زیادی دارد. بعد از بررسی هایی که از طرف کارشناسان انجام شد رای به این دادند. که این سریال در اینده موفقیت های زیادی به همراه خواهد داشت. و بر مخاطبان ان اضافه می شود. در سریال حیثیت گمشده میتوان از مهدی حسینی نیا اشاره کرد. که از پر کارترین بازیگران شبکه نمایش خانگی بوده است. مهدی در این سریال نقش اصلی را عهده دار است. و با کار خوب خود تحسین همگان را در پی داشت.

فیلمنامه سریال حیثیت گمشده

در سریال حیثیت گمشده فیلمنامه طوری نو شته شده است. که با شخصیت پردازی و کار خوب همراه است. تمام بازیگران در این سریال نقشهای خود را خوب ایفا کردند. و بازیگرانی که حضور کمی در سریال داشتند انها هم خوب درخشیدند. سریال حیثیت گمشده با فیلمنامه ای دارد یکی از بهترین سریال هایی است که در شبکه نمایش منتشر شد.

مطالب مرتبط: کنسرت پویان مختاری در ایران

فیلمبرداری سزیال حیثیت گمشده

سجاد قهرمانی کلیه صحنه های این فیلم را در ایران ضبط کرده است. و علت پخش نشدن در قرار مقرر این بود که این سریال دچار حاشیه شد. و عوامل هر چه سعی کردند نتوانستن فیلم را در روز و ساعت اصلی پخش کنند.با سعی و تلاشی که شد سریال با 10 ساعت تاخیر منتشر شد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا