فیلم و سریال

بررسی مجموعه نمایش خانگی قهوه ترک

بازیگران سریال قهوه ترک

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بررسی مجموعه نمایش خانگی قهوه ترک را می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی مشاهده کنید. سریال قهوه ترک به کارگردانی علیرضا امینی می باشد که 16 قسمت 50 دقیقه ای به زبان فارسی دارد. مجموعه ی قهوه ی ترک یک سریال اجتماعی می باشد و در سال 1402 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. برای آشنایی با خلاصه ی داستان مجموعه ی قهوه ی ترک با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بررسی مجموعه نمایش خانگی قهوه ترک
بررسی مجموعه نمایش خانگی قهوه ترک

خلاصه داستان سریال قهوه ترک

سریال قهوه ترک یک سریالی است که داستان یک خانواده را روایت می کند. در این خانواده اتفاقاتی رخ می دهد که موجب به هم خوردن روابطشان می شود و برای ان ها مسیر جدید و متفاوتی رقم میخورد. سریال قهوه ترک کار جدید علیرضا امینی می باشد که در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. آقای امینی از هنرمندان خوب و توانا برای بازی در این سریال استفاده می کند. شما می توانید با هنرمندان حاضر در سریال قهوه ی ترک در ادامه ی مطلب بیش تر آشنا شوید.

بازیگران سریال قهوه تلخ

در سریال قهوه ترک علیرضا امینی سعی و تلاش کرد تا از بازیگران نام اشنا و معروف استفاده کند. در این سریال حامد بهداد، امیرجعفری، بهاره کیان افشار، مجتبی پیرزاده، و پیام احمدی ایفای نقش کردند.

فصل اول و دوم سریال قهوه ترک

داستان سریال قهوه ی ترک موضوع درام و اجتماعی دارد و در 2 کشور ایران و ترکیه فیلمبرداری شد. سریال قهوه ترک در باره یک خانواده است که اتفاقی موجب به هم خوردن روابطشان میشود و سرنوشت مسیر دیگری برای این خانواده رقم می زند. فیلمبرداری سریال قهوه تلخ در تهران انجام شد و قسمت پایانی این سریال در کشور ترکیه بود که به مدت 5 ماه طول کشید. داستان سریال قهوه ترک مانند سریال های قبلی علیرضا امینی در مورد مشکلات اجتماعی مردم می باشد.

در سریال قهوه ترک حامد بهداد نقش اصلی را ایفا می کند و توانست به اوج شهرت برسد. سارا رسول زاده با نقش جدیدی در این سریال حضور دارد و مورد تشویق مخاطبان قرار گرفت. بهاره کیان افشار در این سریال هفتمین بازی جدی خود را در شبکه نمایش خانگی تجربه می کند. در سریال قهوه ترک مجتبی پیرزاده ششمین بازی خود را در شبکه نمایش خانگی تجربه می کند. پیام احمدی نیا در سریال فهوه ترک جهارمین نقش جدی خود را تجربه می کند. تعداد قسمت های قهوه تلخ در فصل اول 16قسمت است و فعلا قسمت دوم این سریال مشخص نشده است که چند قسمت دارد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا