فیلم و سریال

دانلود قسمت جدید سریال ارتش سری

نقد و بررسی سریال ارتش سری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانلود سریال ارتش سری برای افرادی که عاشق مسابقات جذاب و هیجانی هستند گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود. آقای سعید ابوطالب در سال های اخیر با ایده های جذاب مسابقات جذابی را آفریده است. از او این روز ها به عنوان یکی از بهترین کارگردانان ساکن ایران محسوب می شود. اگر شما نیز از علاقه مندان مسابقات می باشد باید یک شنبه ها منتظر انتشار قسمت های جدید این بازی جذاب و مهیج باشید. تیم بت کلونی به صورت کامل و تخصصی این مسابقه محبوب را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانلود سریال ارتش سری

سریال ارتش سری

secret army که به معنای ارتش سری است یکی از پر استفاده ترین نام ها برای فیلم و سریال به شمار می رود. این سریال به عنوان یک مسابقه تهیه و تولید شد. همان طور که می دانید در طول چند سال اخیر مسابقات محبوبیت بالایی را در میان مردم به خصوص جوانان و نوجوانان به دست آوردند. به گونه ای که اغلب جوانان در کافه ها، مدارس و … به انجام این دست از بازی ها می پردازند.

داستان سریال ارتش سری

کارگردان خوب و پر کار کشورمان که از مهارت بالایی در ساخت برنامه های جدید برخوردار است این مسابقه زیبا و دیدنی را تولید کرد. در واقع نام این سریال برگرفته از فیلم محبوب و پر طرفدار secret army می باشد. در این مسابقه تلویزیونی باید با استفاده از استدلال ها به انجام بازی بپردازید.

سریال تلویزیونی secret army بیانگر اتفاقاتی می باشد که در جنگ جهانی 2 رخ داده است. در این مسابقه یک جنگی میان ارتش نازی ها و پارتیزان ها شکل می گیرد. این بازی جذاب و جدید با 10 شخصیت انجام می شود که هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

بازیگران سریال ارتش سری

در این سریال پر طرفدار بازیگران و هندمندان نام آشنا و نا شناخته به هنرنمایی می پردازند. پس از اتمام مسابقه افراد جدیدی به بازی اضافه می شوند.

دانلود سریال ارتش سری

مجله بت کلونی با یک تیم مجرب و تخصصی لینک های دانلود فیلم و سریال های جدید ایرانی و خارجی را برای مخاطبان فارسی زبان قرار می دهد. برای دانلود مسابقه SECRET ARMY بر روی لینک زیر می توانید ضربه بزنید.

دانلود قسمت اول فصل 1 سریال ارتش سری

دانلود قسمت اول فصل 1 سریال ارتش سری _ بخش دوم

قسمت دوم فصل 1 سریال ارتش سری

دانلود قسمت سوم فصل 1 سریال ارتش سری

دانلود قسمت اول فصل 2 سریال ارتش سری

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا