فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال صربستان در جام جهانی قطر

صربستان از صعود به مرحله حذفی بازماند

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال صربستان در سومین تجربه حضور خود در جام جهانی امید زیادی به صعود از مرحله گروهی داشتند تا برای نخستین بار به این موفقیت بزرگ دست پیدا کنند. اما در این دوره از رقابت های جذاب جام جهانی بسیار بد بازی کردند و با تنها یک امتیاز به عنوان تیم آخر جدول گروه G حذف شد. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با مشکلات صربی ها در جام جهانی بیش تر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

تیم ملی فوتبال صربستان
عملکرد ضعیف تیم ملی فوتبال صربستان در جام جهانی قطر

صربستان در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال صربستان که در ادوار گذشته عملکرد بسیار خوبی در تونومنت های معتبر داشت امروزه دچار مشکلات متعددی شده است. صربستان که به سومین تجربه خود در جام جهانی بسیار امید وار بودند باز هم ناکام ماندند. صربی ها به لطف برد دقیقه آخر خود مقابل تیم ملی فوتبال پرتغال راهی جام جهانی قطر شدند.

تیم ملی صربستان در جام جهانی 2022 قطر در گروه G با تیم های پر ستاره ای از جمله برزیل، سوئیس و کامرون هم گروه بود. شاگردان دراگان استویکوویچ در نخستین بازی خود به مصاف تیم قوی و پر ستاره برزیل رفتند. آن ها با نتیجه 2 بر 0 مغلوب رقاص ها شدند. صربستان در دومین بازی خود بهتر بازی کرد و توانست با نتیجه 3 بر 3 در مقابل کامرون شانس خودش را برای صعود به مرحله بعد زنده نگه دارد.

حذف صربستان از جام جهانی قطر

شاگردان استویکوویچ در بازی سوم خود در مقابل تیم ملی سوئیس با نتیجه 2 بر 3 شکست خوردند و به عنوان تیم آخر جدول از صعود به مرحله بعدی بازماند.

سرمربی تیم ملی فوتبال صربستان

سرمربیگری تیم ملی صربستان را در این تورنومنت جذاب و دیدنی دراگان استویکوویچ محبوب بر عهده داشت. دراگان بعد از حذف تیم ملی صربستان از جام جهانی 2022 قطر خودش را مسئول تمام اتفاقات دانست. او در مصاحبه خود با رسانه ها از مشکلات متعددی در مسیر صعود آن ها به جام جهانی 2022 قطر وجود داشت، صحبت کرد. او دلیل اصلی این ناکامی را مصدومیت چندین بازیکن اصلی صربستان اعلام کرد.

بازیکنان صربستان در جام جهانی قطر

وانیا میلینکوویچ، ساویچ، مارکو دیمیتروویچ، نیکولا میلنکوویچ، پاولوویچ، میلوس ولیکوویچ، سردان بابیچ، استفان میتروویچ، فیلیپ ملادنوویچ، استراهینیا اراکوویچ، دوشان تاریچ، میلینکوویچ ساویچ، فیلیپ کوستیچ، ساشا لوکیچ، نمانیا گودلی، ایوان ایلیچ، نمانیا ماکسیموویچ، اوروس راچیچ، آندریا زیکوویچ، دارکو لازوویچ، نمانیا رادونیچ، مارکو گروئیچ، فیلیپ جورجیچ، الکساندر میتروویچ، دوشان ولاهوویچ و لوکا یوویچ بازیکنان مورد نظر آقای دراگان استویکوویچ برای حضور در جام جهانی 2022 قطر بودند.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا