فیلم و سریال

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی

انیمیشن فوق العاده اسپایدرمن منتشر شد

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

«Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023» یک انیمیشن ابرقهرمانی آینده است که به عنوان دنباله ای بر فیلم تحسین شده «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» عمل می کند. این فیلم مورد انتظار به کارگردانی Joaquim Dos Santos، Kemp Powers و Justin K. Thompson ادامه دهنده ماجراهای هیجان انگیز مایلز مورالس، یک نوجوان آفریقایی-لاتینی جوان است که ردای مرد عنکبوتی را بر تن می کند.

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی آن سوی دنیا

داستان «Across the Spider-Verse 2023» در یک دنیای چندگانه که در آن نسخه‌های مختلفی از مرد عنکبوتی وجود دارد، روایت می‌شود که مایلز با گوئن استیسی، معروف به اسپایدر-گوئن، روبرو می‌شود. آنها با هم سفری را در ابعاد مختلف آغاز می کنند تا با تهدیدات جدید مقابله کنند و جهان مربوطه خود را نجات دهند. این فیلم وعده می دهد که به کاوش عمیق تر در مفهوم جهان های جایگزین بپردازد و مخاطبان را با تکرارهای بیشتری از وب اسلینگر مورد علاقه همه آشنا کند.

طرفداران می توانند انتظار انیمیشن خیره کننده ای را داشته باشند. قسمت اول به دلیل سبک بصری منحصر به فرد و داستان سرایی پیشگامانه مورد تحسین قرار گرفت. به احتمال زیاد «Across the Spider-Verse 2023» این روند را ادامه خواهد داد.

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی
دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی

خلاصه داستان انیمیشن

علاوه بر این، هدف این دنباله این است که بیشتر در توسعه شخصیت مایلز تحقیق کند، زیرا او مسئولیت های خود را به عنوان یک ابرقهرمان و یک نوجوان معمولی انجام می دهد. بدون شک رشد او را از آخرین باری که او را در اولین فیلمش دیدیم، نشان خواهد داد.

در خاتمه، «Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023» وعده می دهد که ادامه هیجان انگیز یکی از محبوب ترین فرنچایزهای مارول باشد. با خط داستانی جذاب، سبک انیمیشن نوآورانه و شخصیت های جذاب، مطمئناً در سال آینده که وارد سینماها شود. مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود خواهد کرد.

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی آن سوی دنیا

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا