موسیقی

دیس امیر تتلو به پویان مختاری

دعوای پویان مختاری و امیر تتلو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دیس امیر تتلو به پویان مختاری یکی از عجیب ترین اتفاقات موسیقی در ایران می باشد. با وجود این که تتلو و پویان رابطه بسیار خوبی با هم دیگر دارند اما مدتی با هم مشکل داشتند. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیات این اتفاق بیشتر آشنا شوید.

آدرس بدون فیلتر حضرات

دیس امیر تتلو به پویان مختاری

پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری یکی از خوانندگان معروف و پر طرفدار ایران می باشد که در سال های اخیر آهنگ های با کیفیتی از جمله لرکه لرکه، آهای گل، خش و خار، مرده پرست و… منتشر کرد. تا به امروز خوانندگان بزرگی به پویان مختاری دیس داده اند و او را به رقابت دعوت کرده اند. امیر تتلو خواننده مشهور ایران نیز بارها و بارها پویان مختاری را دیس کرده است.

بیوگرافی پویان مختاری

پویان مختاری در تاریخ 8 مهر سال 1369 در شهر خوزستان به دنیا آمد. او از همان کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی داشت. پویان فعالیت خودش را در عرصه موسیقی در ایران آغاز کرد و برای فعالیت حرفه ای به خارج از کشور رفت. او در سال های گذشته با افراد زیادی همکاری کرده است.

پویان مختاری و نیلی افشار

پویان مختاری که با بلاگر زیبا و محبوب ایرانی یعنی نیلی افشار ایران را برای همیشه ترک کرد ازدواج کرد و تا مدت ها با هم دیگر زندگی می کردند. نیلی افشار هم به واسطه شهرت پویان مختاری از محبوبیت بالایی در میان جوانان برخوردار است.

دیس تتلو به پویان مختاری

امیر حسین مقصودلو که با نام هنری امیر تتلو شناخته می شود چند سال قبل پویان مختاری را در آهنگ خودش دیس کرد که این اتفاق حواشی و جنجال های بسیاری ایجاد کرد. تتلو و پویان در یک ویدئو اینستاگرامی به هم دیگر فحاشی کردند و تا مدت ها با هم صحبت نمی کردند. اما جالب است بدانید که این دو خواننده سر شناس کشورمان رابطه بسیار خوبی با هم دارند.

به دنبال این اتفاقات پویان مختاری در یک پست اینستاگرامی با جوابی کوبنده تتلو را به فایت دعوت کرد.

درسته من دماغم رو عمل کردم اما اگر روی ویلچر هم باشم تو رو با چش می زنم. تاریخ فایت رو مشخص کن تا رینگش رو همین حالا بگیرم.

دوستی تتلو و پویان مختاری

بعد از مدت ها جنجال و درگیری این دو خواننده محبوب و سرشناس بالاخره با همدیگر آشتی کردند و با هم همکاری کردند. این دو هم اکنون رابطه نزدیک و صمیمانه ای دارند و در اغلب موارد در کنار یک دیگر حضور دارند.

اینستاگرام پویان مختاری

پویان مختاری حضور فعالی در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام و یوتیوب دارد و تا به امروز طرفداران زیادی را به دست آورده است. این در حالی است که تتلو در سال های گذشته بارها و بارها پیج شخصی اش بسته شده و در حال حاضر فقط در یوتیوب صفحه رسمی دارد. او از طریق تبلیغات موفق شد به درآمد بالایی در زندگی اش برسد.

سایت شرطبندی حضرات

پویان مختاری مدتی بعد از این که ایران را برای همیشه ترک کرد سایت شرطبندی حضرات را تاسیس کرد و با محبوبیت خودش کاربران فعالی را جذب کرد. سایت شرطبندی حضرات یکی از معتبرترین و بهترین سایت های شرطبندی ایران در سال های اخیر می باشد.

سایت شرطبندی حضرات

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا