حاشیه

حمله مجری تلویزیونی به جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز در اینستاگرام

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

حمله مجری تلویزیونی به جورجینا رودریگز توانست حواشی زیادی در دنیا به وجود آورد. در پی خبرهایی که در مورد حمله مجری تلویزیونی به خانم جورجینا رودریگز همسر بازیکن معروف فوتبال کریس رونالدو به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. زندگی مجلل خانم رودریگز اغلب در تلویزیونی من جورحینا هستم را پخش می کند. مجری برنامه تلویزیونی فلش پرتغال می گوید جورجینا نباید به کشور پرتغال بیاید، او همیشه می گوید مشغول کار کردن است.

در حالیکه هر وقت او را می بینیم دارد خرید می کند. به نطر می آید که جورجینا تنها کاری که می تواند انجام دهد خرید کیف های گران قیمت و برند است. این مجری تلویزیونی عادات خرید کردن خانم جورجینا را زیر سوال برد. او به سبک زندگی خانم رودریگز حمله کرد. جورجینا به خاطر درآمد بالای همسرش کریس رونالدو از بهترین برند ها و جواهرات کرانقیمت استفاده می کند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با حواشی خانم رودریگز و همسرش با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

حمله مجری تلویزیونی به جورجینا رودریگز
حمله مجری تلویزیونی به جورجینا رودریگز

بیوگرافی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز متولد بیست و هفت سال هزار و نه صد و نود هفت در کشور اسپانیا است. خانم جورجینا یک مدل و رقصنده معروف است. جورجینا همسر فوتبالیست مشهور و معروف پرتغالی یعنی کریس رونالدو است. پدر خانم رودریگز آرژانتینی و مادرش اسپانیایی است و یک خواهر دارد. جورجینا به خاطر اندام و هیکل ورزشگاری خود در زمینه مدلینگ بسیار مورد توجه کاربران اینساگرامی قرار گرفت. این روز ها حواشی تازه ای در فضای مجازی درباره خانم جورجینا پیچیده است. بیشترین شهرت خانم رودریگز آشنایی و ازدواج با فوتبالیست مشهور دنیا کریس رونالدو است.

جورجینا رودریگز در اینستاگرام

خانم جورجینا رودریگز در اینستاگرام صفحه دارد. جورجینا در اکانت اینستاگرام خودش عکس ها و فیلم های را به اشتراک می گذارد. خانم رودریگز در مدت فعالیت خودش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیاذی را به دست آورد. همه پست های جورجینا در اینستاگرام لایک زیادی می خورند و بعضی از هواداران رودریگز برایش کامنت می گذارند.

آشنایی رونالدو و جورجینا

جورجینا پیش از آشنایی با رونالدو در یک فروشگاه به عنوان فروشنده کار می کرد. روزی رونالدو جورجینا را در این فروشگاه دید و به او علاقه پیدا کرد. خانم جورجینا و رونالدو از آن زمان با هم رابطه ی عاشقانه دارند و در کنار هم زندگی می کنند و چند فرزند دارند.

حمله مجری تلویزیونی به جورجینا رودریگز

مدتی پیش برنامه ای منتشر شد که مجری آن به شدت از جورجینا رودریگز انتقاد کرد. این مجری گفت که جورجینا در زندگی خودش هیچ کاری انجام نمی دهد اما همیشه به دروغ می گوید که کار می کند. مجری گفت من هر وقت جورجینا یا عکس هایش را دیدم در حال خرید کردن است. جورجینا از پول همسرش کریس استفاده می کند و همیشه کیف و کفش و لباس های خیلی گران قیمت می خرد و با آن ها به مردم پز می دهد. این مجری خیلی تند از جورجینا انتقاد کرد و در جهان سر و صدا کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا